Domowa drukarka eytkiet Brother P‑touch H105

Domowa drukarka eytkiet Brother P-touch H105
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

12.11.2012 11:15, aktual.: 12.11.2012 12:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Brother wprowadza na rynek nową drukarkę etykiet z serii P-touch - H105. Urządzenie pozwala na szybki wydruk wytrzymałych etykiet, które ułatwią organizację pracy w biurze i domu, dzięki oznaczaniu dokumentów, płyt CD/DVD, kabli i wtyczek oraz wielu innych przedmiotów.

Brother P-touch H10. został wyposażony w pełną klawiaturę, wraz ze znakami numerycznymi oraz system obsługi polskich znaków. Drukarka waży 365 g, a jej wymiary to 11x20,7x5,9 cm. Ważnymi atrybutami tej drukarki etykiet są prędkość druku, która wynosi 20 mm/s oraz wbudowana w urządzenie gilotyna gwarantująca, że etykiety będą równo ucięte. Pamięć wewnętrzna P-touch H105 pozwala na zachowanie 9 gotowych wzorów etykiet, a także na powtórzenie jednego z 9 ostatnich wydruków. P-Touch H105 może być zasilany przez 6 baterii typu AAA lub zasilacz sieciowy (dostępny opcjonalnie).

Projektowanie etykiet odbywa się bezpośrednio na wyświetlaczu drukarki, który umożliwia podgląd całej etykiety. Zmiany czcionek oraz ich rozmiarów, dodawanie ramek lub symboli graficznych można wykonać za pomocą 4 klawiszy funkcyjnych. Możliwość wyboru spośród 9 rodzajów znaków (w 3 rozmiarach i 3 stylach), 17. symboli graficznych oraz 8 gotowych ramek pozwala na dopasowanie etykiet do upodobań użytkowników.

Urządzenie drukuje na wytrzymałych, samolaminujących taśmach TZe, które składają się z 6 warstw . Dzięki temu wydrukowane etykiety są odporne na zarysowania, kontakt z wodą, wysokie temperatury, a nawet na działanie substancji chemicznych. Mogą mieć one 3,5. 6, 9 lub 12 mm szerokości oraz od 30 do 300 mm długości i pozwalają na wydruk do 2 linijek tekstu.

Cena: około 160 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)