Domofon ukryty w telefonie

Domofon ukryty w telefonie
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

03.12.2014 15:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Monitoring, opcja rozmowy z gościem, nagrywanie i sterowanie bramą wjazdową z każdego miejsca na świecie. Te zakres funkcjonalności, które posiada Domophone AC Software. Dzięki temu urządzeniu, możliwe jest zdalne sprawdzenie kto do nas przychodzi, nawet jeśli nie przebywamy akurat w domu.

Jak działa urządzenie? W momencie, kiedy ktoś dzwoni do furtki, urządzenie łączy się z naszym smartfonem lub tabletem, na którym wyświetla się obraz z kamery. Dzięki aplikacji możemy porozmawiać z gościem, a także wpuścić go na teren posesji, dzięki funkcji sterowania zamkiem bramy wjazdowej. Jeśli nie możemy odebrać połączenia w danej chwili, istnieje opcja nagrania i sprawdzenia w wolnej chwili, kto nas odwiedził. Aplikacja pozwala nam na rejestrację do 10. nagrań i 500 zdjęć.

Domophone współpracuje z urządzeniami mobilnymi, jak smartfony czy tablety. Można nim sterować za pomocą iPhone’a, iPada, a także urządzeń z systemem Android oraz komputerem z systemem Windows. Po zainstalowaniu aplikacji na kilku telefonach wszyscy domownicy mogą odbierać połączenia z domem.

Zestaw Domophone składa się z dwóch elementów - videodomofonu, który instaluje się przy furtce oraz aplikacji na telefon. Videodomofon wyposażony jest w kamerę, oświetlenie, głośnik, mikrofon oraz przycisk wywołania. Urządzenie musi być podłączone do zasilania i połączone z domową siecią WiFi lub przez kabel ethernetowy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)