Doładowanie Play karty z abonamentu

Doładowanie Play karty z abonamentu

14.07.2008 14:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Play oferuje nową usługę, która pozwala zasilić z abonamentu konto użytkownika posiadającego telefon w ofercie Play na kartę lub Play mix.

Play oferuje nową usługę, która pozwala zasilić z abonamentu konto użytkownika posiadającego telefon w ofercie Play na kartę lub Play mix.

Posiadacze abonamentu w Play mogą już korzystać z usługi _ Doładowanie z telefonu numeru na kartę lub MIX w Play _, która pozwala, po uprzedniej aktywacji zasilać telefony swoich bliskich ze środków, z doliczeniem kwoty doładowania do najbliższego rachunku.

Obraz
© (fot. )

Usługę można aktywować lub dezaktywować w droga internetową poprzez Play 24 lub dzwoniąc do biura obsługi klienta pod numerem 790 500 500 oraz * 500 z telefonu w Play.

Doładowania realizowane są poprzez wprowadzenie numeru 111#, zatwierdzenie go zieloną słuchawką i przejście do sekcji usług, lub wprowadzenie numeru *11115*1# i zatwierdzenie go zieloną słuchawką. W obu przypadkach proszeni będziemy o podanie numeru telefonu, którego konto ma być zasilone oraz wartość doładowania. Doładowania dokonać można również poprzez stronę operatora (zakładka usługi).

Wartość doładowania musi zawierać się w przedziale od 10 do 100 zł w zaokrągleniu do złotówki. Kwota, którą zasili się konto użytkownika telefonu jest wartością brutto. W ciągu miesiąca można wykorzystać łącznie 150 zł na doładowania.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)