Dodaj szybkości swojej firmie

Dodaj szybkości swojej firmie

Dodaj szybkości swojej firmie
18.01.2010 10:07, aktualizacja: 22.01.2010 13:06

Promocja DSL Sprinter to szybkie łącze internetowe dla klientów biznesowych, którym zależy na czasie. Już teraz skorzystaj z dostępu do internetu DSL w nowych, niższych cenach.

Firma w internecie
Prezentowane rozwiązania są odpowiedzią na potrzeby małych i średnich firm organizujących swoje miejsce w przestrzeni wirtualnej. Dogodne warunki konfiguracji zapewniają zróżnicowaną liczbę adresów podsieci, użytkowych IP i dodatkowe pakiety hostingowe, które można nabyć w atrakcyjnych cenach. DSL Sprinter to promocyjna oferta pozwalająca na wyraźną redukcję kosztów przy zachowaniu wysokich parametrów technicznych.

Szybkie łącza za małe pieniądze *
Już dziś skorzystaj z opcji
DSL 4000 z ośmioma publicznymi adresami IP, hostingiem i łączem o przepustowości na poziomie 4 Mb/s za jedyne *69 zł netto miesięcznie już przy rocznym zobowiązaniu się do korzystania z usługi.

Obraz

Przyśpiesz transfer *
Zwiększ dwukrotnie prędkość wysyłania danych już za *
19 zł netto
miesięcznie dzięki opcji dodatkowej zwiększającej upload. Skorzystaj z symetrycznego Internetu w cenie od 188 zł netto miesięcznie, zawierając umowę z TP na 1 rok. Pozwoli to dodatkowo podnieść szybkość transferu danych.

Rozszerzone pakiety dla wymagających
Dla firm traktujących prędkość łącza priorytetowo przygotowane jest łącze DSL 15000 o maksymalnej przepustowości 15 Mb/s już od 169 zł netto miesięcznie w umowie na 1 rok. W celu usprawnienia pracy biurowej udostępniamy również modem rozszerzony w ramach opłaty jednorazowej w wysokości od 99 zł netto.

Bezpieczeństwo danych
Oferta DSL Sprinter stwarza możliwość archiwizowania danych firmowych, które są zabezpieczone przed atakami hakerów pakietem e-security o zróżnicowanym poziomie bezpieczeństwa w zależności od zamówionej opcji.

Atrakcyjne warunki
Promocja jest dostępna zarówno dla klientów posiadających usługę dostęp do Internetu DSL, jak i firm odczuwających potrzebę zmiany obecnie wykorzystywanej usługi neostrada tp na bardziej zaawansowane rozwiązanie, a także nowych klientów, którzy chcą poznać zalety korzystania z naszej usługi.

DSL Sprinter to szybki internet dla Twojej firmy. Sam sprawdź szczegóły TUTAJ

Źródło artykułu:Artykuł sponsorowany
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie