Dish Jockey - zmywarka dla Dj-a

Dish Jockey - zmywarka dla Dj‑a

Dish Jockey - zmywarka dla Dj-a
Źródło zdjęć: © Materiały reklamowe
13.07.2012 10:17

Telemarkety od lat prześcigają się w wymyślaniu coraz to głupszych gadżetów, których spoty reklamowe zazwyczaj budzą coś na granicy śmiechu i zażenowania – tą samą ścieżką idzie wyemitowana w Australii reklama „Dish Jockey”, sprzętu do zmywania naczyń dla DJów. Patrząc na powyższy filmik, trudno odmówić jego twórcom poczucia humoru.

Nie masz ochoty na nudne zmywanie naczyń po całonocnej imprezie? Potrzebujesz Dish Jockeya, innowacyjnego sprzętu, który rozkręci imprezę w twojej kuchni! –. zapewniają autorzy. Obrotowe talerze pokryte gąbką umieszcza się w zlewie, a po położeniu na nich naczyń możemy pozbywać się brudu „scratchując” jak prawdziwy DJ. Dla potwierdzenia skuteczności tej metody w dalszej części klipu pojawia się Stiv Justic, podpisany właśnie jako „Prawdziwy DJ”, który zapewnia, że przy użyciu Dish Jockeja „brud się kończy, ale impreza nigdy!”

Trudno brać tego rodzaju reklamy na poważnie. Jednak w natłoku dziwnych wynalazków sprzedawanych z ekranów naszych telewizorów łatwo uwierzyć, że ktoś faktycznie mógłby uznać sprzęt wymyślony na potrzeby kampanii viralowej marki Dunlop Volleys za innowacyjne urządzenie potrzebne w każdym domu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)