Dialog: nowa oferta dla mikrofirm

Dialog: nowa oferta dla mikrofirm

Dialog: nowa oferta dla mikrofirm
Źródło zdjęć: © Dialog
03.02.2011 01:02, aktualizacja: 28.06.2023 13:30

Najniższa na rynku cena abonamentu telefonicznego (już od 35,67 zł) to podstawowy wyróżnik nowej oferty Dobry biznes z Dialogiem. 1. lutego Telefonia DIALOG poszerzyła ofertę dla klientów biznesowych korzystających z usług telefonicznych świadczonych na sieci TP

W ramach nowej oferty Dialogu klient może wybierać spośród trzech profili taryfowych:

Taryfa Firmowa Podstawowa to obecnie najtańszy abonament na rynku. Stała miesięczna opłata abonamentowa to jedynie 35,6. zł. Taryfa adresowana jest głównie do osób, które nie mają na co dzień potrzeby wykonywania wielu połączeń i realizują przede wszystkim rozmowy przychodzące.

Taryfa Firmowa 300 minut plus to jedyna na polskim rynku taryfa z pakietem minutowym, która umożliwia wymianę 30. minut do sieci stacjonarnych na 100 minut do sieci komórkowych. Dodatkowo wszystkie niewykorzystane minuty w ramach abonamentu przechodzą na następny miesiąc i wykorzystywane są w pierwszej kolejności. Taryfa ta adresowana jest do klientów, którzy dzwonią często, również do sieci komórkowych.

Z kolei Taryfa Firmowa 2100 minut jest skierowana do najbardziej wymagających klientów, wykonujących dużą liczbę rozmów wychodzących. W ramach abonamentu klienci otrzymują aż 210. minut. Profil ten umożliwia wykonywanie połączeń stacjonarnych w cenie ok. 3 gr netto za minutę oraz 33 gr netto za minutę do wszystkich sieci komórkowych.

Plany taryfowe dostępne są w obu technologiach realizacji usług: tradycyjnych łączach analogowych oraz na cyfrowych liniach ISDN BRA.

Promocja Dobry biznes z Dialogiem jest skierowana do klientów biznesowych SOHO (mikrofirmy - ang. _ small office, home office _) znajdujących się z zasięgu sieci TP. Mogą z niej skorzystać zarówno nowi, jak i dotychczasowi klienci biznesowi Telefonii Dialog. Każdy klient przyłączający się do promocji może liczyć na rabat dotyczący opłaty instalacyjnej.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)