DEVIreg Touch - termostat z ekranem dotykowym

DEVIreg Touch - termostat z ekranem dotykowym
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

20.09.2012 11:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Danfoss, producent ogrzewania podłogowego marki DEVI, stworzyła dotykowy termostat do sterowania elektrycznym ogrzewaniem - DEVIreg Touch.

Coraz więcej osób decyduje się na zastosowanie w mieszkaniach lub domach elektrycznego ogrzewania podłogowego, takiego jak maty grzejne, które dotychczas były instalowane w łazienkach, rzadziej w kuchniach. Jednak niewiele osób wie, że ogrzewanie podłogowe może być również instalowane pod podłogami drewnianymi i panelami, co pozwala na ich montaż w pokojach dziennych, dziecinnych i sypialniach, a także w korytarzach.

Termostat DEVIreg Touch to urządzenie z ekranem dotykowym. Zastosowano w nim adaptacyjny zegar trzeciej generacji odpowiedzialny za uruchamianie oraz stopniowe wyłączanie termostatu, odczyt zużycia energii od początku instalacji oraz funkcję "wykrywania otwartego okna", która automatycznie wyłącza ogrzewanie podłogi wtedy, gdy okno w danym pomieszczeniu zostanie otwarte.

Producent zapewnia, że stosowanie nowoczesnych systemów regulowania ogrzewania pozwala zmniejszyć koszty do 23. w porównaniu do starszych termostatów. Ma to być możliwe, właśnie dzięki funkcjom regulującym temperaturę w przypadku otwarcia okna, nieobecności w domu oraz uruchamianiu i stopniowemu wyłączaniu urządzenia o godzinach przez nas ustawionych.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Użytkownicy mogą korzystać z aplikacji DEVIreg Touch na smartfona, w której zaprezentowano panel sterujący rzeczywistego urządzenia. Dostępna w App Store i w Android Market aplikacja pozwala przejść przez każdy etap wirtualnego programowania termostatu, prezentując użytkownikom, jaki w obsłudze jest DEVIreg Touch. Na stronie producenta do pobrania udostępniono wirtualne narzędzie, które pozwala skonfigurować i zarządzać za pomocą komputera wszystkimi termostatami DEVIreg Touch zainstalowanymi w domu. Dzięki temu można w prosty sposób, w jednym miejscu ustawić temperaturę w każdym z pomieszczeń, zamiast, co kilka godzin regulować ogrzewanie samodzielnie za pomocą pokręteł lub przycisków.

Termostat posiada 5 letnią gwarancję.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)