Debian, Beryl i najprostsza instalacja pod słońcem

Strona głównaDebian, Beryl i najprostsza instalacja pod słońcem
23.05.2007 09:00
Debian, Beryl i najprostsza instalacja pod słońcem

Ukazała się wersja 1.1.6 instalatora Beryl on Debian GNU/Linux Testing. Od teraz użytkownik środowiska graficznego GNOME może do instalacji dodać oprogramowanie Heliodor.

Beryl on Debian GNU/Linux Testing 1.1.6 to aplikacja, która automatycznie instaluje wszystkie składniki narzędzia Beryl w systemie Debian GNU/Linux. Dostępny jest zestaw zaawansowanych wizualizacji, efektów i schematów kolorystycznych dla środowiska graficznego Linuksa. Należy on do grupy najbardziej profesjonalnego oprogramowania tego typu, a jego możliwości bez problemu dorównują jego komercyjnym odpowiednikom. Interfejsy stworzone przy pomocy tego narzędzia potrafią zadziwiać.

Wersja 1.1.6 wprowadza do procesu instalacji opcję kompilacji dekoratora okien Heliodor, który stanowi doskonałe uzupełnienie możliwości Beryla. Heliodor jest niestety przeznaczony tylko dla środowiska Gnome ( odpowiednik dla KDE nazywa się Aquamarine ). Należy również wspomnieć, że Beryl on Debian GNU/Linux Testing 1.1.6 jest w pełni przetłumaczony na język polski. Więcej informacji znajduje się na stronie domowej projektu - http://www.kde-apps.org/content/show.php?content=51740.

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)