Data premiery i cena Playstation 4,5 wyciekły do sieci

Data premiery i cena Playstation 4,5 wyciekły do sieci29.03.2016 09:02
Data premiery i cena Playstation 4,5 wyciekły do sieci
Źródło zdjęć: © chip.pl

Zaledwie w zeszłym tygodniu pisaliśmy o pogłoskach, które pojawiły się podczas konferencji Game Developers Conference na temat nowej konsoli Sony. Okazuje się, że japoński producent ma już ustaloną datę premiery nowego sprzętu.

Najnowszy przeciek pochodzi z YouTube, z kanału "The Know", którego twórcy twierdzą, że udało im się ustalić następujące rzeczy: PS 4,5 powstaje, PS 4,5 będzie kosztować 400 dolarów, PS 4,5 zadebiutuje na rynku jeszcze w tym roku, w okresie przedświątecznym.

Sami deweloperzy nazywają nową konsolę Sony Playstation 4,5 albo Playstation 4K. Wynika to z tego, że nowa konsola ma jakoby być na tyle mocna, że będziemy mogli na niej pograć w rozdzielczości 4K. Oznacza to, że nowy sprzęt Sony będzie w stanie wyświetlić na ekranie czterokrotną liczbę pikseli, w porównaniu do obecnie dostępnej na rynku Playstation 4.

Już teraz podobno powstają gry, które mają wykorzystywać nowe możliwości PS 4,5. Co ciekawe, te produkcje będziemy mogli rzekomo uruchomić na "zwykłej" Playstation 4, tyle że z nieco gorszymi ustawieniami graficznymi.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Kolejny supertelefon "za grosze"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)