"Darmowy Numer" w taryfie Simplus

"Darmowy Numer" w taryfie Simplus

11.10.2007 17:19, aktualizacja: 11.10.2007 17:49

Od 11. października w taryfie Simplus dostępna jest promocja Darmowy Numer, w której użytkownik będzie mógł wykonywać darmowe połączenia i wysyłać wiadomości za darmo do wybranego numeru w sieci Plus. Promocja potrwa do 21. stycznia 2008 roku.

Aby skorzystać z promocji użytkownik musi:
• wprowadzić _ Darmowy Numer _ wpisując kod _ 10411*48wybrany numer# _ i wciskając przycisk inicjujący połączenie,
• zasilić swoje konto wybraną kwotą w celu aktywacji _ Darmowego Numeru _.

Okres ważności _ Darmowego Numeru _ uzależniony jest od wartości każdorazowego zasilenia konta. Jest to odpowiednio:
• 30 dni - przy zasileniu kwotą z przedziału 50 zł - 150 zł,
• 15 dni - przy zasileniu kwotą z przedziału 30 zł - 49 zł,
• 3 dni - przy zasileniu zkwotą z przedziału 10 zł - 29 zł.

Zasilenia z przedziału 5 - 9 zł nie mają wpływu na okres ważności _ Darmowego Numeru _.

Każdorazowe zasilanie konta przedłuża okres ważności _ Darmowego Numeru _. Okresy ważności _ Darmowego Numeru _ nie sumują się, w przypadku kolejnych zasileń różnymi nominałami zawsze wybierany jest okres najdłuższy.

Pierwsze wprowadzenie _ Darmowego Numeru _ w taryfie Simplus jest bezpłatne. Wybór darmowego numeru zostanie potwierdzony SMS-em w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania zlecenia użytkownika. Aby aktywować _ Darmowy Numer _, użytkownik musi mieć aktywne konto, czyli być w okresie ważności konta dla usług i połączeń wychodzących.

W dowolnym momencie Użytkownik taryfy SIMPLUS może zmienić wskazany _ Darmowy Numer _ na inny w sieci Plus. Wystarczy usunąć poprzedni numer wpisując kod _ 10400*48numer_usuwany# _ i wcisnąć przycisk inicjujący połączenie oraz wprowadzić nowy numer wpisując kod _ *104*11*48nowy_numer# _ a następnie wcisnąć przycisk inicjujący połączenie. Zmiana numeru podlega opłacie 10 zł i jest pobierana przy jego wprowadzaniu.

W dowolnym momencie można bezpłatnie sprawdzić wybrany _ Darmowy Numer _ oraz okres jego ważności wpisując kod _ *104# _ i wciskając przycisk inicjujący połączenie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)