Darmowy Internet na Przystanku Woodstock

Darmowy Internet na Przystanku Woodstock

Darmowy Internet na Przystanku Woodstock
30.07.2009 11:55

Podczas rozpoczynającego się w ten piątek jubileuszowego XV. Przystanku Woodstock - największej imprezy plenerowej w Europie – uczestnicy festiwalu będą mogli bezpłatnie korzystać z Internetu z samego środka imprezy w Kostrzyniu nad Odrą. Umożliwi to specjalna, ogólnodostępna kafejka internetowa, którą wspólnie z Fundacją Jurka Owsiaka zorganizuje obok głównej sceny Gadu-Gadu.

W kafejce internetowej Gadu-Gadu do dyspozycji woodstockowiczów będzie kilkanaście komputerów, stanowiska do rozmów głosowych i wideo, ponadto dostęp do komunikatora Gadu-Gadu, Blipa, wersji www GG, stron internetowych. Kafejka internetowa Gadu-Gadu będzie dostępna dla bawiących się przez całe trzy dni trwania Woodstocku, w dniach 3. lipca - 3 sierpnia od godz. 9 rano aż do zakończenia koncertów, czyli późnych godzin wieczornych.

Obraz
© (fot. Grzegorz Barnik)

Dla odwiedzających kawiarenkę przygotowano limitowany nakład specjalnych starterów telefonii komórkowej GaduAIR –. zakup takiego startera (karty SIM) na miejscu pozwoli na otrzymywanie codziennie bezpłatnych doładowań konta w telefonie podczas trwania Woodstocku – to kolejna możliwość pozostania w kontakcie ze znajomymi za darmo, ze swojej komórki. Wystarczy wziąć swój telefon, kupić kartę SIM GaduAIR na miejscu i zgłosić się do specjalnego punktu doładowań, który będzie zlokalizowany w kawiarence internetowej Gadu-Gadu.

Jubileuszowy, XV Przystanek Woodstock rozpoczyna się 31 lipca a kończy 2 sierpnia 2009 roku. Festiwal ponownie zagości w Kostrzynie nad Odrą. Gwiazdami imprezy będą w tym roku: Juliette Lewis, Guano Apes, Volbeat oraz brytyjska grupa The Futureheads. Na festiwalu zagrają także polscy artyści m.in. Leszek Możdżer, Dżem i Voo Voo. Kafejka internetowa Gadu-Gadu to kolejny krok we współpracy Gadu-Gadu i Fundacji WOŚP Jurka Owsiaka – współpraca obejmuje również coroczne wspólne granie podczas Finałów WOŚP (przekazywanie numerów specjalnych GG).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)