D 744 BJ - suszarka kondensacyjna Gorenje

D 744 BJ - suszarka kondensacyjna Gorenje
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

22.10.2012 11:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Gorenje wprowadziła na rynek suszarkę do ubrań wyposażoną w 15 różnych funkcji suszenia.

W ciepłe dni pranie najlepiej schnie na powietrzu, czyli na balkonie lub w ogrodzie. Nie wszyscy mogą jednak suszyć ubrania w ten sposób. Jeśli prania jest dużo, a suszarka łazienkowa jest znacznie za mała, by pomieścić całą bieliznę, można rozważyć zakup suszarki do ubrań. Jednym z nowych urządzeń tego typu na rynku jest D 74. BJ – suszarka kondensacyjna firmy Gorenje.

Sprzęt pracuje w klasie efektywności B. W urządzeniu zmieści się jednorazowo do 7 kilogramów odzieży. Do wyboru mamy 1. różnych programów suszenia, między innymi do wełny, bawełny, delikatnej bielizny i tkanin syntetycznych. Można wybrać także różne poziomy, temperatury i czas suszenia. System antyzgnieceniowy Anticrease ma zagwarantować natomiast, że ubrania nie będą mocno pogniecione – niektóre będzie można przełożyć prosto do szafy.

Model D 74. BJ został wyposażony w wyświetlacz LED, elektroniczne sterowanie oraz opcję opóźnienia startu. Suszarka ma także czujnik wysuszenia oraz oświetlenie. Jeśli chodzi o zabezpieczenia, urządzenie wyposażono w alarm wypełnienia zbiornika wodą, a także funkcję automatycznego przerwania pracy po otwarciu drzwi. Wymiary suszarki to 85 x 60 x 60 cm.

Cena - około 1500 złotych.

Anna Paczuska

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)