Czytnik e-booków Prestigio PER5162WEN

Czytnik e‑booków Prestigio PER5162WEN

Czytnik e-booków Prestigio PER5162WEN
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
02.11.2011 14:00

Prestigio wprowadziło do swojej oferty czytnik PER5162WEN - lekki, biały czytnik e-booków, pozwalający na przechowywanie ogromnej liczby książek w jednym urządzeniu.

Czytnik wyposażono w 6-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 800x60. pikseli. E-book korzysta z technologii E-Ink, która zapewnia ekranowi wygląd podobny do zwykłego papieru i w analogiczny sposób odbija światło padające na powierzchnię ekranu. Dodatkowo, ekran nie ulega zniekształceniu podczas dotykania i przerzucania stron, a w celu zwiększenia wydajności, zaprojektowano go w taki sposób, aby pobierał energię jedynie przy zmianie obrazu. Urządzenie wyposażono w wbudowany odtwarzacz plików muzycznych czy radio FM, a także w praktyczne aplikacje, jak zegar, kalendarz, notes czy słownik.

Na wyposażeniu znajdują się także gry wspomagane akcelerometrem. Za pomocą opcjonalnego adapter Wi-F czytnik umożliwia korzystanie z internetu. E-book PER5162WEN posiada wbudowaną pamięć o wielkości 2GB, a także możliwość instalacji dodatkowych kart pamięci o pojemności do 32GB. Do zestawu dołączone są m.in. słuchawki oraz elegancki skórzany pokrowiec.

Cena: 899 zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)