Cztery nowe drukarki Canon Pixma

Cztery nowe drukarki Canon Pixma

Cztery nowe drukarki Canon Pixma
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
07.08.2012 15:51, aktualizacja: 09.08.2013 12:07

Canon wprowadza cztery kompaktowe urządzenia wielofunkcyjne z serii Pixma. Nowe modele to PIXMA MP230, MG2250, MG3250 i MG4250.

Zaprezentowane modele to pierwsze urządzenia z serii Pixma, które w standardzie oferują My Image Garden - platformę integrującą całość oprogramowania dla drukarek Canon PIXMA za pośrednictwem jednego interfejsu.

Dodatkowo, wszystkie urządzenia są w pełni kompatybilne z nową aplikacją na Facebooka - Print Your Days, która pozwala w łatwy i szybki sposób ulepszać i drukować zdjęcia bezpośrednio ze strony profilu, bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania. Aplikacja oferuje narzędzia, które pozwalają zmienić układ zdjęć i stworzyć unikalne kolaże (do 5 zdjęć na stronie). Print Your Days daje także możliwość edycji zdjęć i wykorzystania gotowych szablonów.

PIXMA MG3250
PIXMA MG325. posiada wszystkie funkcjonalności modelu MG2250, a jednocześnie oferuje zwiększoną prędkość drukowania, która wynosi do 9,2 obrazów na minutę przy druku monochromatycznym i 5 obrazów na minutę dla dokumentów w kolorze. MG3250 posiada również wbudowane Wi-Fi i oferuje bezpłatne aplikacje na smartfony i tablety do drukowania zdjęć i skanowania. MG3250 oferuje również opcję Auto Duplex (dwustronne drukowanie). PIXMA MG4250 PIXMA MG4250 jest bogato wyposażonym, kompaktowym urządzeniem wielofunkcyjnym, posiadającym kolorowy wyświetlacz TFT o przekątnej 6,2 cm, aby ułatwić drukowanie bez użycia komputera. Model ten oferuje także szeroką gamę opcji łączności. Posiada m.in. wbudowane Wi-Fi oraz PIXMA Cloud Link, dając bezpośredni dostęp do albumów online, takich jak Picasa oraz Web Template Print i Google Cloud Print. Prędkość drukowania to 9,9 obrazów na minutę dla druku monochromatycznego i 5,7 obrazów na minutę dla druku kolorowego. Opcja Auto Duplex pozwala na druk dwustronny, pomagając zredukować
wydatki na papier.

Wszystkie nowe modele urządzeń wielofunkcyjnych PIXMA oferują również opcje Auto Power Off i Auto Power On, które pozwalają na szybkie rozpoczęcie drukowania bezpośrednio z trybu obniżonego poboru prądu. Dokumenty i zdjęcia mogą być również przesyłane za pośrednictwem urządzeń bezprzewodowych i z łatwością drukowane bez potrzeby przełączania drukarki lub jej wyłączania po zakończeniu zadania. Natomiast Tryb Cichy (Quiet Mode) zapewnia opcję dyskretnej pracy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)