Czasoumilacz - nowa usługa w Plusie

Czasoumilacz - nowa usługa w Plusie

Czasoumilacz - nowa usługa w Plusie
Źródło zdjęć: © WP.PL
19.02.2008 08:32, aktualizacja: 19.02.2008 10:06

Plus wprowadził usługę Czasoumilacz, która umożliwia ustawienie własnego sygnału wołania.

W ramach usługi zamiast standardowego sygnału oczekiwania (biip biip), który słyszą osoby oczekujące na połączenie z Tobą, można ustawić muzykę, dźwięk lub własne nagranie. Usługa jest dostępna dla wszystkich abonentów oraz użytkowników Simplusa i Mixplusa. _ Czasoumilacz _ to analogiczna usługa jak _ Halo Granie _ w Orange, erowe _ Granie na Czekanie _ czy też _ Muzyka na Czekanie _ w Play.

Miesięczny abonament za usługę wynosi 2 zł. Utwory można kupić od 1 zł do 3 zł. Opłata za nagranie własne wynosi 2,50 zł. Opłatę za dźwięk płaci się raz w momencie jego pobrania do swojego konta. Potem można przypisywać utwór nieskończoną ilość razy różnym dzwoniącym bez dodatkowych opłat.

W ramach promocji, wszyscy abonenci, użytkownicy i użytkownicy MixPlus, którzy aktywują Usługę do 30 kwietnia zostaną zwolnieni z trzech kolejnych opłat miesięcznych za korzystanie z usługi.
W przypadku użytkowników Simplus od 19. lutego uruchomienie usługi oraz bezpłatne korzystanie z niej przez okres 3 miesięcy następuje razem z aktywacją numeru. Plus aktywuje usługę ustawiając bezpłatny utwór jako sygnał wołania.

Usługę można uruchomić na stronie _ www.czasoumilacz.plus.pl _.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)