Czarna seria śniadaniowa Severin

Czarna seria śniadaniowa Severin

Czarna seria śniadaniowa Severin
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
14.08.2012 13:25

Produkty z serii śniadaniowej Severin, składającej się z ekspresu przelewowego KA 4171, czajnika WK 3355, tostera AT 2555 oraz automatu do gotowania jaj EK 3150, nie tylko pomagają w szybkim przygotowaniu pysznego, pożywnego śniadania. Charakteryzuje je nowoczesny design i eleganckie zestawienie kolorów.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Parzenie kawy i herbaty
Ekspres przelewowy KA 417. ze zintegrowaną płytą grzewczą posiada odchylany pojemnik na filtr z zaworem zapobiegającym kapaniu, który pozwala na jednorazowe zaparzenie nawet 10 filiżanek kawy. Umieszczony w górnej części ekspresu wskaźnik umożliwia bieżące kontrolowanie poziomu wody w urządzeniu. Urządzenie posiada schowek na przewód.

Czajnik WK 3355. o pojemności 1,3 l, jest wyposażony w obustronny, przezroczysty wskaźnik poziomu wody. Funkcja zabezpieczenia przed przegrzaniem oraz element wyłączający wydzielanie się pary poprawiają bezpieczeństwo użytkowania. Specjalnie wyprofilowany dziobek do nalewania z sitkiem ułatwia nalewanie wody do filiżanki lub kubka.

Jajko ugotowane idealnie na miękko i zawsze chrupiące pieczywo
Przygotowywanie śniadania, zwłaszcza w dni robocze, powinno zajmować jak najmniej czasu i nie wymagać naszej ciągłej uwagi. Automat do gotowania jajek EK 3150 jest wyposażony w system elektronicznej kontroli czasu gotowania, za pomocą którego sami ustalamy, czy chcemy by nasze jajko było ugotowane na twardo, na miękko, czy na półtwardo. Urządzenie pozwala na jednorazowe ugotowanie sześciu jajek. Automat jest wyposażony w funkcję zabezpieczenia przed przegrzaniem, a sygnał dźwiękowy informuje o osiągnięciu pożądanego stopnia twardości. Dzięki temu nie musimy ciągle kontrolować pracy urządzenia.

Podstawą śniadania w wielu domach jest pieczywo. Przy pomocy tostera AT 2555 zarówno bułki, jak i różne rodzaje chleba, będą zawsze chrupiące. Ręczna kontrolka pozwala na ustawienie takiego stopnia zrumienienia pieczywa, jaki nam najbardziej odpowiada. Jeżeli zaistnieje taka potrzeba, opieczone pieczywo może być podgrzane bez dodatkowego zrumieniania, co chroni je przed nadmierną suchością. Toster AT 255. posiada także funkcję rozmrażania.

Automat do gotowania jaj EK 3150 - cena: 109,9 PLN
Toster AT 2555 - cena: 109,9 PLN
Ekspres KA 4171 - cena: 124,9 PLN
Czajnik WK 3355 - cena: 109,9 PLN

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)