Czajnik z regulacją temperatury

Czajnik z regulacją temperatury

Czajnik z regulacją temperatury
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
21.09.2015 11:44

Poranek dla wielu nas rozpoczyna się w ten sam sposób - nastawieniem wody na kawę lub herbatę. Pierwszy napój pozwala pewnie rozpocząć nowy dzień. Dlatego tak ważne jest precyzyjne dobranie odpowiedniej temperatury. Ten ważny element często decyduje o smaku i wartości poszczególnych rodzajów kawy i herbaty. Czajnik MPM MCZ-51 wyposażono w funkcję regulacji temperatury, która daje pełną kontrolę nad zaparzeniem wody.

Czajnik MCZ-5. MPM, dzięki funkcji regulacji temperatury daje pełną kontrolę nad porannym rytuałem. Ulubioną kawę zaparzymy nastawiając nasze urządzenie na 90°C. Woda szybko się zagotuję i już po chwili w kuchni uniesie się pobudzający aromat.
Czajnik MCZ-5. spełni także oczekiwania miłośników herbaty. To szczególny napój, który wymaga uwagi i przestrzegania kilku prostych zasad. Herbatę czarną należy zalewać wyłącznie wrzątkiem. Herbaty zielone, ziołowe i owocowe powinny być zalane wodą mającą 80°C.

Obraz
© (fot. mat. prasowy)

Dzięki czajnikowi MCZ-51. który posiada wyjątkowy panel umożliwiający regulację temperatury co 10°C, zaparzenie napoju zgodnie z zasadami stanie się prostsze niż kiedykolwiek. Koniec ze zbyt gorącą lub niedostatecznie ciepłą wodą. Czajnik z oferty MPM to także połączenie funkcjonalności z minimalistycznym designem. Stabilna obrotowa podstawa czajnika powoduję, że jest on wygodny oraz praktyczny w użyciu. Wykonany z malowanej stali nierdzewnej występującej w trzech wersjach kolorystycznych pasować będzie do każdego wnętrza, będąc doskonałym uzupełnieniem wyposażenia kuchni. Zakryta grzałka znacząco wpływa na lepszy smak przegotowanej wody oraz ułatwia usuwanie zgromadzonego kamienia. Funkcja podtrzymywania temperatury sprawia ponadto, że woda znacznie dłużej zatrzymuje odpowiednie ciepło.

Czajnik jest już dostępny na rynku, a jego cena wynosi 15. złotych.

_ Źródło: MPM / WP _

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)