Czajnik samochodowy RK7020

Czajnik samochodowy RK7020

Czajnik samochodowy RK7020
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
20.08.2012 07:53

Dla osób, które dużo jeżdżą samochodem, firma Concept stworzyła czajnik, dzięki któremu można zagotować wodę, nie przerywając jazdy.

Niektóre zawody wymagają dużo jeżdżenia samochodem. Kierowcy, kurierzy, przedstawiciele handlowi –. przedstawiciele tych profesji robią wszystko, by zdążyć na czas. Często nie mają kiedy zatrzymać się na gorącą kawę lub herbatę – a niektórym dawka kofeiny czy też ciepła (w zimie!) jest niezbędna do sprawnego funkcjonowania. Poratować się można, przygotowując ulubiony napój w samochodzie. Można to zrobić - nawet w czasie jazdy - za pomocą specjalnego czajnika, jaki wprowadziła ostatnio do sprzedaży firma Concept.

Model RK702. ma pojemność 330 ml i przeznaczony jest do stosowania w samochodach z bezpośrednim zasilaniem z gniazda zapalniczki 12 V. Wystarczy podłączyć tam czajnik, by po kilku minutach woda się zagotowała. Produkt ma podwójną obudowę ze stali nierdzewnej, dzięki czemu spełnia także poniekąd funkcję termosu – utrzymuje ciepło wody jeszcze długo po zagotowaniu jej. Dno czajnika wykonane jest z teflonu, co zapobiega powstawaniu osadów i ułatwia czyszczenie.

Gdy nieopatrznie zostawimy pusty czajnik włączony, nie powinno wydarzyć się nic złego, ponieważ RK702. został wyposażony w system zabezpieczający czajnik przed przegrzaniem. Obudowa nie nagrzewa się wraz z wodą, a szczelna gumowana pokrywa ułatwia odkręcanie i zapobiega wyciekaniu wody – dzięki temu czajnik może być bezpiecznie używany podczas jazdy. Przyda się w długiej trasie nie tylko podczas pracy, ale także wycieczek, jeśli nie chcemy zatrzymywać się na stacji benzynowej, by wypić drogą i niekoniecznie smaczną herbatę.

Czajnik RK7020 kosztuje ok. 130 zł. Sprzedawany jest w komplecie z ładowarką samochodową.

Anna Paczuska

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)