Cyfrowa walentynka

Cyfrowa walentynka

Cyfrowa walentynka
Źródło zdjęć: © pandigital.net
09.02.2010 19:50

Już za kilka dni walentynki. Jeśli na tę okazję szukacie oryginalnej kartki, interesująca może wydawać się propozycja firmy Pandigital. Posiada ona w swojej ofercie cyfrową walentynkę...

Już za kilka dni walentynki. Jeśli na tę okazję szukacie oryginalnej kartki, interesująca może wydawać się propozycja firmy Pandigital. Posiada ona w swojej ofercie cyfrową walentynkę – model PANCARD1016.

Na pierwszy rzut oka walentynka Pandigital przypomina tradycyjną kartkę na dzień św. Walentego. Ciekawostką jest jednak znajdujący się w jej wnętrzu wyświetlacz LCD o przekątnej 1,4. cala i rozdzielczości 142 x 142 pikseli, na którym prezentowany jest pokaz slajdów. Zdjęcia mogą być szybko i łatwo przesyłane z komputera do urządzenia z wykorzystaniem interfejsu USB – metodą „drag-and-drop”. Wbudowana pamięć powinna pomieścić około 50 cyfrowych fotografii.

Kartka PANCARD1016 posiada port mini USB i wspiera formaty JPEG, GIF oraz BMP. Całość zasilana jest dwoma bateriami 3V. Sugerowana cena detaliczna cyfrowej walentynki wynosi 9,99 dolara.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)