Cyfrowa walentynka

Strona głównaCyfrowa walentynka
09.02.2010 19:50
Cyfrowa walentynka
Źródło zdjęć: © pandigital.net

Już za kilka dni walentynki. Jeśli na tę okazję szukacie oryginalnej kartki, interesująca może wydawać się propozycja firmy Pandigital. Posiada ona w swojej ofercie cyfrową walentynkę...

Już za kilka dni walentynki. Jeśli na tę okazję szukacie oryginalnej kartki, interesująca może wydawać się propozycja firmy Pandigital. Posiada ona w swojej ofercie cyfrową walentynkę – model PANCARD1016.

Na pierwszy rzut oka walentynka Pandigital przypomina tradycyjną kartkę na dzień św. Walentego. Ciekawostką jest jednak znajdujący się w jej wnętrzu wyświetlacz LCD o przekątnej 1,4. cala i rozdzielczości 142 x 142 pikseli, na którym prezentowany jest pokaz slajdów. Zdjęcia mogą być szybko i łatwo przesyłane z komputera do urządzenia z wykorzystaniem interfejsu USB – metodą „drag-and-drop”. Wbudowana pamięć powinna pomieścić około 50 cyfrowych fotografii.

Kartka PANCARD1016 posiada port mini USB i wspiera formaty JPEG, GIF oraz BMP. Całość zasilana jest dwoma bateriami 3V. Sugerowana cena detaliczna cyfrowej walentynki wynosi 9,99 dolara.

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)