Cyfrowa ramka z urną na prochy

Cyfrowa ramka z urną na prochy

Cyfrowa ramka z urną na prochy
Źródło zdjęć: © WP.PL
11.06.2008 20:06, aktualizacja: 12.06.2008 17:46

Połączenie cyfrowej ramki na zdjęcia z urną na prochy naszego zwierzaka, które w zamyśle producenta powinno choć trochę złagodzić ból po jego stracie...

Wczoraj prezentowaliśmy luksusową budę z klimatyzacją dla zwierzaka. Kolejny gadżet również ma związek z naszymi pupilami, jednak im raczej już się nie przyda. Urządzenie może zainteresować jedynie osoby, które właśnie straciły swojego ulubieńca.

W zamyśle producenta powinno ono choć trochę złagodzić ból po stracie zwierzątka oraz ułatwić nam pogodzenie się z jego odejściem. Może również posłużyć do przywołania z naszej pamięci wspólnie spędzonych, radosnych chwil. Jest to połączenie cyfrowej ramki na zdjęcia z urną na prochy naszego małego przyjaciela.
Ramka została wyposażona w pilot zdalnego sterowania, ekran o przekątnej 7 cali, głośniki, 256 MB wbudowanej pamięci oraz złącze USB służące do wymiany danych z komputerem. Potrafi ona wyświetlać sekwencje zdjęć oraz odgrywać ścieżki dźwiękowe. Możemy wcześniej nagrać np. szczekanie psa lub mruczenie kota by później je odsłuchiwać. Urna dostępna jest w kolorze dębu lub jasnego orzecha. Jej pojemność to około 240 centymetrów sześciennych. Potrafi pomieścić proch zwierząt o masie do 34 kilogramów.
Cena: _ 249,99 dolarów _.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)