Cyberponiedziałek – cyfrowy Black Friday

Cyberponiedziałek – cyfrowy Black Friday

Cyberponiedziałek – cyfrowy Black Friday
Źródło zdjęć: © Fotolia
28.11.2016 11:02, aktualizacja: 28.11.2016 12:03

Cyberponiedziałek, to po Czarnym Piątku kolejna akcja wyprzedażowa, która przywędrowała do nas z USA. Właśnie w Ameryce, w pierwszy poniedziałek po Black Friday następuje kolejny dzień wielkich wyprzedaży – tym razem w sklepach internetowych.

Czarny Piątek i Cyberponiedziałek – czym się różnią

Cyber Monday, bo tak brzmi oryginalna nazwa tego kolejnego tzw. święta handlowców obchodzone jest w Stanach zjednoczonych w pierwszy poniedziałek po Święcie Dziękczynienia. W odróżnieniu od Black Firday, który obchodzony jest w pierwszy piątek po Święcie Dziękczynienia i obejmuje wyprzedażą praktycznie wszystkie sklepy. Oczywiście w Czarny Piątek ze zniżek możemy skorzystać nie tylko w klasycznych sklepach, ale również w internetowych.

Cześć ze sprzedawców oczywiście utrzymuje specjalne ceny i oferty z Czarnego Piątku przez cały weekend, ale część z nich szykuje na cyberponiedziałek wyjątkowe okazje. To właśnie pomysłowi rodem z USA użytkownicy internetu mogą czuć się lepiej.

Cyberponiedziałek w Polsce to jeszcze nowość

O ile Czarny Piątek przyjął się na naszym gruncie znakomicie, to z Cyberponiedziałkiem tak super już nie jest. Powodem jest fakt, że jeszcze w piątek większość sprzedawców internetowych rozpoczęło wyprzedaże pod hasłem Czarnego Piątku i zakończyło je jeszcze w niedzielę. Mimo tego część ze sprzedawców nie poddaje się i szykuje kolejne obniżki cen, choć nie są one już tak spektakularne, jak w Black Friday. Mimo tego. W poniedziałek 28 listopada warto przejrzeć ofertę sklepów internetowych, zwłaszcza jeśli mamy w planach zmianę telewizora, czy smartfona.

Cyberponiedziałek - gdzie szukać ofert?

Sprawdziliśmy dla was oferty polskich sklepów w internecie i wyszukaliśmy najciekawsze oferty. Sprawdziliśmy i zebrtaliśmy w jednym miejscu oferty sklepów Komputronik, RTV Euro AGD, Play oraz innych - pełne zestawienie znajdziecie w tym artykule

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)