Cybermagazyn Vkleyah w Heyah

Cybermagazyn Vkleyah w Heyah

15.06.2007 16:32, aktualizacja: 16.06.2007 09:43

Ruszył interaktywny serwis informacyjno-rozrywkowy, którego współtwórcami będą użytkownicy Heyah Klubu. Serwis Vkleyah oferuje niusy z takich dziedzin jak Gadżety, Mobile, Film, Muzyka, Gry oraz Moda.

Nowoczesny Cybermagazyn Vkleyah został przygotowany z myślą o aktywnych, młodych ludziach z pasją dziennikarską, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą. Użytkownicy otrzymują możliwość współredagowania serwisu wraz z redaktorami niusów. Stąd wywodzi się również nazwa serwisu - Vkleyah - to użytkownicy Heyah zarejestrowani w Heyah Klubie będą "wklejać" przygotowywane przez siebie informacje.

Aby zachęcić do wspólnego tworzenia Vkleyah, za przysłane i opublikowane najciekawsze wiadomości, Heyah nagradza autorów doładowaniem konta. Dodatkowo premiowana będzie aktywność - osoby, które przez trzy miesiące wkleją najwięcej informacji w jednej z sześciu kategorii, otrzymają nowoczesne iPody shuffle.

Aby stać się autorem wiadomości na serwisie Vkleyah wystarczy zarejestrować się w Heyah Klubie, napisać niusa i wkleić go do serwisu _ www.vkleyah.heyah.pl _.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)