CulinArt - nowe piekarniki generacji 6000 od Miele

CulinArt - nowe piekarniki generacji 6000 od Miele
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

03.09.2014 13:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Miele stworzyła linię nowych piekarników CulinArt z programem Pieczenie Plus i opracowała książki kucharskiej z prostymi, ale niepozbawionymi fantazji recepturami na pieczone dania. Jej egzemplarz jest teraz dodawany do każdego urządzenia.

Program Pieczenie Plus to pieczenie wspierane odpowiednią ilością wilgoci, uwalnianej ręcznie lub przy pomocy programów automatycznych. Zasada działania programu jest bardzo prosta. Wystarczy tylko wybrać program i przytrzymać dyszę, która jest umieszczona pod drzwiczkami urządzenia, w szklance z wodą. Piekarnik automatycznie zassie odpowiednią ilość wody dla wygenerowania pary, potrzebnej do uzyskania idealnych warunków pieczenia, oraz wybierze najstosowniejszy moment uwolnienia uderzeń pary w komorze piekarnika. Program Pieczenie Plus jest polecany szczególnie do pieczenia chleba, ciast, mięs, zapiekanek i sufletów - gwarantuje delikatność, soczystość oraz chrupiącą, zarumienioną skórkę.

Program Pieczenie Plus to nie jedyna zaleta nowych piekarników CulinArt generacji 600. - H 6167 B oraz H 6267 B. Posiadają one przestronną, 76-litrową komorę i oferują aż 25 automatycznych programów. Znajdziemy tam również wysuwy FlexiClip, zapewniające wygodny dostęp do przyrządzanych potraw, oraz perforowaną blachę do pieczenia Gourmet, która zapewnia rozłożenie temperatury podczas pieczenia. Do tego dochodzą liczne programy, takie jak Termonawiewiew Plus, Grzanie górne i dolne, Pieczenie intensywne, czy Automatyka pieczenia.
Wnętrze piekarnika i całe jego wyposażenie są pokryte supergładką powłoką PerfectClean. Dzięki jej właściwościom nie musimy się martwić o utrzymanie czystości urządzenia - największe zabrudzenia łatwo usunąć przy pomocy najzwyklejszej miękkiej gąbki i odrobiny detergentu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)