Critical Fix 3 dla Kaspersky Anti-Spam

Critical Fix 3 dla Kaspersky Anti-Spam

Critical Fix 3 dla Kaspersky Anti-Spam
Źródło zdjęć: © Kaspersky
31.07.2008 09:23, aktualizacja: 31.07.2008 10:01

Najważniejszą innowacją wprowadzoną wraz z uaktualnieniem Critical Fix
3 jest znaczne zwiększenie częstotliwości uaktualniania antyspamowych
baz danych. Od teraz bazy te będą uaktualniane co pięć minut, co
znacznie zmniejszy czas reakcji na nowe masowe wysyłki wiadomości
e-mail

Kaspersky Lab, producent rozwiązań do ochrony danych, informuje o opublikowaniu uaktualnienia Critical Fix 3 dla produktu Kaspersky Anti-Spam 3.0 służącego do ochrony sieci korporacyjnych przed spamem. Uaktualnienie Critical Fix 3 usuwa kilka drobnych błędów występujących w poprzedniej wersji oraz dodaje szereg przydatnych udoskonaleń i nowości, które zwiększają jakość ochrony antyspamowej.

Najważniejszą innowacją wprowadzoną wraz z uaktualnieniem Critical Fix 3 jest znaczne zwiększenie częstotliwości uaktualniania antyspamowych baz danych. Od teraz bazy te będą uaktualniane co pięć minut, co znacznie zmniejszy czas reakcji na nowe masowe wysyłki wiadomości e-mail i zapewni jeszcze efektywniejszą ochronę przed spamem. Udoskonalenie to jest odpowiedzią Kaspersky Lab na znaczne zwiększenie prędkości dystrybuowania masowych wysyłek przez spamerów.

Do pozostałych zmian wprowadzonych w nowej wersji Kaspersky Anti-Spam 3.0 należą udoskonalenia w technologii SURBL, które owocują usunięciem wielu ograniczeń występujących w standardowych listach SURBL i znacznym zwiększeniem efektywności filtrowania spamu. Kaspersky Anti-Spam 3.0 wchodzi w skład linii produktów przeznaczonych dla biznesu - Kaspersky Open Space Security.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)