Creative GigaWorks T40

Creative GigaWorks T40
Źródło zdjęć: © Creative

04.09.2007 16:42, aktual.: 28.09.2007 14:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Creative zaprezentował na targach IFA 2007 nowe zestawy głośnikowe z serii GigaWorks. Zestawy oznaczono symbolem T40 i wyglądaja na rozwojowa wersje znanych głośnikówGigaWorks T20

Creative zaprezentował na targach IFA 2007 nowe zestawy głośnikowe z serii GigaWorks. Zestawy oznaczono symbolem T40 i wyglądaja na rozwojowa wersje znanych głośników GigaWorks T20.

W stosunku do T20 zmieniono rozkład głośników, w nowych zestawach zastosowano rozmieszczenie głośników wzorowane na pracach D’Appolito. Właściwie zaprojektowany układ zapewnia wzmocnienie basów i lepsza równowagę tonalna oraz pełniejszą i bardziej precyzyjną sceną dźwiękową.

Głośniki nisko-średniotonowe wykonane są, podobnie jak w T20 z plecionego włókna szklanego. Głośnik wysokotonowy to tekstylna kopułka o niskiej masie i niewielkich rezonansach własnych. Dodatkowo głośniki wyposażono w technologię BasXPort™, jest to zaawansowana forma obudowy typu bass-reflex, która uwalnia ciśnienie akustyczne z wnętrza komory głośnika, wspomagając prace głośników niskotonowych. Pasmo przenoszenia GigaWorks T40 rozciąga się od 50Hz do 20kHz.

Na przednim panelu znajdziemy regulator wzmocnienia wraz z wyłącznikiem, regulator tonów wysokich i niskich oraz gniazdo słuchawkowe.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)