Creative Assembly dzieli się planami pracy nad serią "Total War"

Creative Assembly dzieli się planami pracy nad serią "Total War"

Creative Assembly dzieli się planami pracy nad serią "Total War"
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Grzegorz Burtan
06.03.2019 08:37

Jeśli jesteś fanem strategii, mamy dobre wieści. Creative Assembly, twórcy serii "Total War" zdradzający dalsze plany wydawnicze. Są one zdecydowanie warte uwagi.

Wiemy już, że w maju do sklepów trafi gra "Total War: Three Kingdoms", którego akcję umieszczono w starożytnych Chinach.

"Start kampanii przypada na rok 190 n.e., czyli schyłek dynastii Han – w tzw. Epoce Trzech Królestw, w czasie której dzisiejsze Państwo Środka było miejscem podzielonym i rozdartym przez wewnętrzne konflikty. Gracz wciela się w jednego z kilkunastu dowódców opisanych w eposie Opowieści o Trzech Królestwach i podejmuje próbę zjednoczenia krainy" – czytamy w opisie produkcji.

Dodatkowo produkcja ma oferować nie tylko strategię czasu rzeczywistego, ale również rozgrywkę turową na dużą skalę. Fani "Ryzyka" mogą czuć się zaintrygowani.

Ale Creative Assembly podzieliło się dalszymi planami wydawniczymi na swoim blogu. Wiadomo, że w 2019 roku zostanie zapowiedziana kolejna części serii "Total War Saga". Wiadomo również, że ma powstać kolejna część z serii "Total War" Warhammer". Gra znajduje się we wczesnej fazie preprodukcji.

Powstaje również kolejny tytuł z serii "Total War", ma jednak należeć do innego gatunku. Jakiego, nie wiadomo, ma to być nowy powiew w serii. Dodatkowo powstaje również tytuł z gatunku akcji z wykorzystaniem perspektywy pierwszej osoby.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)