CR-2550 Mini - klimatyzator dla psa

CR‑2550 Mini - klimatyzator dla psa

CR-2550 Mini - klimatyzator dla psa
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
31.08.2012 08:24
Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Urządzenie stworzone przez firmę ClimateRight ma ułatwić życie psom mieszkającym w budach. W czasie upałów przyjemnie chłodzi, natomiast zimą – ogrzewa ich lokum.

Właściciele psów często traktują swoich pupili jak członków rodziny. Rozpieszczone czworonogi dostają najdroższą karmę, śpią na wygodnym posłaniu albo ze swoim panem w łóżku i zawsze mogą liczyć na pogłaskanie po grzbiecie. Nie wszystkie psy mogą jednak wieść takie życie. Niektóre czworonogi nie są trzymane dla towarzystwa, lecz po to, by służyć człowiekowi. Przykładem na to mogą być psy stróżujące, które zazwyczaj nie mieszkają w domu z ludźmi, lecz w budach.

Niezależnie jednak od tego, czy zwierzak śpi w wygodnym łóżku, czy na dworze w budzie, obowiązkiem jego właściciela jest zapewnienie mu godnych warunków życia. Dla osób, które dbają o swojego czworonoga, marka ClimateRight stworzyła urządzenie CR-2550 Mini, czyli specjalny klimatyzator podłączany do budy. Może ono działać przez cały rok bez względu na pogodę. Producent zapewnia, że nie uszkodzi go deszcz ani inne okoliczności pogodowe, dlatego nie ma przeciwwskazań, żeby urządzenie stało na dworze.

Wystarczy zamontować CR-2550 Mini na zewnątrz budy, a do środka psiego lokum wprowadzić rury klimatyzatora. Sterowanie urządzeniem ułatwi czytelny wyświetlacz LCD. Klimatyzator może działać przez cały rok, poprawiając jakość życia psa. W upalne dni wdmuchuje do budy chłodne powietrze, a zimą – ogrzewa ją.

Wspaniale byłoby zamontować CR-2550 Mini w każdej psiej budzie, na przykład w schroniskach dla zwierząt, ale z powodu ceny nieprędko będzie to możliwe. Urządzenie kosztuje bowiem 600 dolarów.

Anna Paczuska

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)