Computex 2009: dziewczyny i gadżety

Computex 2009: dziewczyny i gadżety

Computex 2009: dziewczyny i gadżety
Źródło zdjęć: © IDG.pl
08.06.2009 10:30, aktualizacja: 08.06.2009 11:23

Targi Computex 2009 już za nami. Przez ostatni tydzień emocjonowaliśmy się doniesieniami o nowinkach technicznych, jakie napływały do nas z Taipei. Zobaczmy teraz, jak impreza wyglądała od strony mniej oficjalnej, ale równie atrakcyjnej wizualnie. Widoków przyciągających wzrok i uwagę zwiedzających bowiem nie brakowało.

Tegoroczny Computex, organizowany w dniach 2 - 6 czerwca, skupił ok. 170. wystawców z całego świata. Jeszcze przed rozpoczęciem imprezy organizatorzy spodziewali się przybycia ok. 100 tys. gości, chętnych do obejrzenia wystawianych na targach nowości sprzętowych. A było co oglądać - targi upływały pod znakiem netbooków i ogólnie ujętych komputerów przenośnych. Oprócz nowych modeli netbooków, "smartbooków" bądź pełnoprawnych notebooków czołowi producenci prezentowali najnowsze technologie przeznaczone dla tych segmentów sprzętowych.
Byliśmy m.in. świadkami drugiej premiery platformy Nvidia Tegra, integrującej procesor Arm z układem do obróbki grafiki Nvidii i dekoderem wideo. Intel zaprezentował z kolei niskonapięciowy procesor dla ultracienkich laptopów - Pentium SU270. ma znaleźć zastosowanie w ultracienkich laptopach - konstrukcjach o przystępnej cenie, łączących zalety netbooków (mobilność) i notebooków (funkcjonalność, wydajność).
Większość z tych innowacji miała pewną rzecz wspólną - ich prezentacjom towarzyszyła obecność modelek, tzw. "booth babes", ozdób każdej branżowej imprezy.

Zobacz wideorelację:

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)