CNN w telefonach Samsunga

Strona głównaCNN w telefonach Samsunga
10.04.2008 17:17
CNN w telefonach Samsunga
Źródło zdjęć: © SAmsung

CNN International i Samsung nawiązały współpracę, w ramach której użytkownicy telefonów komórkowych Samsunga w czerwcu otrzymają dostęp do nowej aplikacji Java umożliwiającej oglądanie materiałów informacyjnych CNN.

Na podstawie umowy, Samsung przez pół roku będzie miał wyłączność na umieszczanie w swoich aparatach nowej aplikacji Java, która została uruchomiona w lutym b.r. podczas GSMA Mobile World Congress. Umowa obejmie Europę, Środkowy Wschód, Afrykę, rejon Azji i Pacyfiku oraz Amerykę Łacińską.

Początkowo aplikacja będzie dostępna w nowym smartfonie Samsung SGH-G810, dostępnym w Europie od maja. Aplikacja Java CNN pozwala użytkownikom na wybieranie ulubionych kategorii informacji, szybki dostęp do newsów dnia oraz do nadawanych co godzinę wideowiadomości na żądanie - "CNN World News Now". Dodatkowo animowana kula ziemska i interaktywne mapy pozwolą użytkownikom na sprawdzenie pięciodniowej prognozy pogody w ponad tysiącu miast na całym świecie. Dzięki specjalnej zakładce użytkownicy mogą także przesyłać własne relacje, w formie zdjęć lub nagrań wideo, z ważnych wydarzeń do serwisu iReport.

Serwis informacyjny CNN w telefonach komórkowych dostępny jest dla użytkowników telefonów wyposażonych w funkcję WAP. Aby uzyskać dostęp do serwisu należy połączyć się z adresem _ CNNmobile.com _ i dokonać darmowej subskrypcji. Nową aplikację Java CNN można również ściągnąć ze strony, po dokonaniu darmowej subskrypcji, na kompatybilne modele telefonów.

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)