CNN w telefonach Samsunga

CNN w telefonach Samsunga

CNN w telefonach Samsunga
Źródło zdjęć: © SAmsung
10.04.2008 17:17, aktualizacja: 11.04.2008 08:53

CNN International i Samsung nawiązały współpracę, w ramach której użytkownicy telefonów komórkowych Samsunga w czerwcu otrzymają dostęp do nowej aplikacji Java umożliwiającej oglądanie materiałów informacyjnych CNN.

Na podstawie umowy, Samsung przez pół roku będzie miał wyłączność na umieszczanie w swoich aparatach nowej aplikacji Java, która została uruchomiona w lutym b.r. podczas GSMA Mobile World Congress. Umowa obejmie Europę, Środkowy Wschód, Afrykę, rejon Azji i Pacyfiku oraz Amerykę Łacińską.

Początkowo aplikacja będzie dostępna w nowym smartfonie Samsung SGH-G810, dostępnym w Europie od maja. Aplikacja Java CNN pozwala użytkownikom na wybieranie ulubionych kategorii informacji, szybki dostęp do newsów dnia oraz do nadawanych co godzinę wideowiadomości na żądanie - "CNN World News Now". Dodatkowo animowana kula ziemska i interaktywne mapy pozwolą użytkownikom na sprawdzenie pięciodniowej prognozy pogody w ponad tysiącu miast na całym świecie. Dzięki specjalnej zakładce użytkownicy mogą także przesyłać własne relacje, w formie zdjęć lub nagrań wideo, z ważnych wydarzeń do serwisu iReport.

Serwis informacyjny CNN w telefonach komórkowych dostępny jest dla użytkowników telefonów wyposażonych w funkcję WAP. Aby uzyskać dostęp do serwisu należy połączyć się z adresem _ CNNmobile.com _ i dokonać darmowej subskrypcji. Nową aplikację Java CNN można również ściągnąć ze strony, po dokonaniu darmowej subskrypcji, na kompatybilne modele telefonów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)