CM Storm Havoc - nowa myszka dla graczy

CM Storm Havoc - nowa myszka dla graczy

CM Storm Havoc - nowa myszka dla graczy
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
25.06.2013 11:42, aktualizacja: 25.06.2013 12:46

Cooler Master wprowadza do sprzedaży nową myszkę dla graczy - CM Storm Havoc. Znakiem rozpoznawczym nowego gryzonia jest wysoka precyzja działania.

Mysz CM Storm Havoc wyposażona jest w sensor laserowy Avago 9800. który umożliwia pracę z maksymalną rozdzielczością wynoszącą 8200 DPI. Dodatkowym plusem jest bardzo czuły przełącznik zmiany rozdzielczości pozwalający na swobodną zmianę trybu pracy.

Na obudowie Havoc znajduje się 8 programowalnych przycisków. Dostępne oprogramowanie umożliwia pełną konfigurację ustawień myszy. Dzięki temu użytkownik otrzymuje produkt w pełni dostosowany do indywidualnych preferencji.

Havoc wyróżnia się także dobrą ergonomią. Obudowa wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, w tym specjalnej powłoki gumowej, która zapobiega ślizganiu się dłoni.

Myszka posiada 12. KB wbudowanej pamięci, która umożliwia zapisanie do 4 makr oraz 5 profili. Funkcja szczególnie przydatna dla aktywnych graczy, często biorących udział w różnego rodzaju turniejach i imprezach typu LAN Party.

W urządzeniu zamontowano także japońskie przełączniki Omron, umieszczono pozłacaną wtyczkę USB, a kabel ma długość 1,8 metra.

Cena: 259 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)