Ciekawa ładowarka do Palma Pre

Ciekawa ładowarka do Palma Pre

21.02.2009 17:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeszcze nie minęły zachwyty nad nowym telefonem Palm Pre, a już firma ta postanowiła zaskoczyć po raz kolejny. Tym razem ma tego dokonać ładowarka indukcyjna przeznaczona specjalnie do tego modelu.

Zasada działania takiej ładowarki jest prosta - wystarczy położyć na jej powierzchni telefon, aby rozpocząć proces ładowania. Bez konieczności podłączania do niego żadnych kabelków. Co więcej, zaprezentowana przez Palma ładowarka jest tak skonstruowana, że leżący na niej telefon pochylony jest pod pewnym kątem. Dzięki temu zawsze można mieć na widoku to, co jest wyświetlane na ekranie. Brzmi fajnie, prawda? Ale, niestety, nie jest tak do końca.

Podczas prezentacji Pre bardzo dużo osób zwracało uwagę na przyciągającą wzrok jego błyszczącą obudowę, która, niewątpliwie, dodaje telefonowi uroku. Problem polega jednak na tym, że aby telefon mógł się utrzymać na pochylonej pod pewnym kątem powierzchni ładowarki, w jego tylnej klapce muszą się znajdować małe magnesy. Jak nietrudno się domyśleć, w standardowej, błyszczącej klapce takich magnesów nie ma. W związku z tym producent dołącza do zestawu nową klapkę. Niestety jej powierzchnia jest matowa, co w znacznym stopniu psuje cały wygląd telefonu. No, chyba że chodzi o to, aby co chwilę zmieniać klapkę tylko po to, aby efektownie naładować telefon?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)