Ciekawa aplikacja giełdowa od Pumy

Ciekawa aplikacja giełdowa od Pumy

Ciekawa aplikacja giełdowa od Pumy
Źródło zdjęć: © iPhoneBlog.pl
17.09.2009 10:59, aktualizacja: 28.09.2009 12:26

Jaki jest związek Pumy z indeksami giełdowymi? Nie ma żadnego. Co mają wspólnego rozbierające się modelki z rynkami finansowymi? Nie wiem, ale z pewnością nie wiele. To jednak nie przeszkodziło firmie produkującej odzież i akcesoria sportowe, w stworzeniu aplikacji dla iPhone’a. Aplikacja ta prezentuje modelki zdejmujące lub zakładające ubrania, w zależności od tego czy indeks giełdowy idzie w dół, czy w górę.

Jaki jest związek Pumy z indeksami giełdowymi? Nie ma żadnego. Co mają wspólnego rozbierające się modelki z rynkami finansowymi? Nie wiem, ale z pewnością nie wiele. To jednak nie przeszkodziło firmie produkującej odzież i akcesoria sportowe, w stworzeniu aplikacji dla iPhone'a. Aplikacja ta prezentuje modelki zdejmujące lub zakładające ubrania, w zależności od tego czy indeks giełdowy idzie w dół, czy w górę.

Obraz
© (fot. iPhoneBlog.pl)

Być może hasło przewodnie aplikacji dla iPhone’a –. “tracisz koszulę, modelka również” rozładuje u niektórych napady agresji i myśli samobójcze, związane z indeksami nurkującymi ostro w dół. Im bardziej bowiem notowania spadają, tym mniej ubrań znajduje się na modelce. Niestety aplikacja jest dość ograniczona, gdyż modelki rozbierają się wyłącznie do bielizny, rzecz jasna Pumy. Może ktoś kiedyś poprawi to niedopatrzenie dla ułatwienia dodam, że cheaty z Sims’ów niestety nie działają

Reklama aplikacji PUMA Index.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)