Chłodziarko-zamrażarka dla singla

Chłodziarko-zamrażarka dla singla

Chłodziarko-zamrażarka dla singla
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
04.06.2014 13:39

Coraz częściej urządzanie mieszkania staje się zadaniem nie tylko młodych małżeństw, ale także singli. Z pomocą dla osób mieszkających w pojedynkę przychodzi nowy produkt MPM - niska, podblatowa chłodziarko-zamrażarka z zamrażalnikiem górnym o oznaczeniu MPM-110-CZ-12.

Naturalne jest, że osoby żyjące samodzielnie mają inne potrzeby niż kilkuosobowe rodziny. Ważniejsza od dużych pojemności jest dla nich oszczędność energii i miejsca, dlatego poszukują kompaktowych rozwiązań. W takiej sytuacji sprawdzi się niska chłodziarko-zamrażarka z zamrażalnikiem górnym.

Model MPM-110-CZ-1. ma zaledwie 85 centymetrów wysokości, dzięki czemu bez problemu zmieści się pod kuchennym blatem. Pojemność (60 litrów) jest w zupełności wystarczająca do przechowywania jedzenia dla jednej osoby. Część chłodnicza posiada dwie szklane półki oraz wysuwany pojemnik. Napoje oraz jedzenie można umieścić także w kieszeniach znajdujących się na drzwiach chłodziarki. Lodówka wyróżnia się zewnętrznym, 25 litrowym zamrażalnikiem, w którym można mrozić zapasy żywności lub gotowe dania.

Cena: 700 zł.

Dane techniczne:

Rodzaj:
- sprężarkowa
Funkcje:
- drzwi lewo/prawo
Wyposażenie:
- 2 szklane półki w części chłodniczej
- pojemnik na warzywa

Parametry techniczne:
- pojemność całkowita: 87 l
- masa urządzenia netto: 25 kg
- masa urządzenia brutto: 27 kg
- czynnik chłodniczy: R600a
- poziom hałasu: LWA = 42 dB
- roczne zużycie energii: 164 kWh/rok
- moc: 100 W
- zasilanie: 220-24. V ~ 50 Hz

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)