Chłodziarka do mleka Jura Cool Control 0.6

Chłodziarka do mleka Jura Cool Control 0.6
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

27.07.2012 16:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wielbiciele cafe latte i cappuccino wiedzą, że sekretem ich ulubionego napoju jest dobrze spienione mleko. Zadowalający efekt da się osiągnąć, gdy mleko ma odpowiednio niską temperaturę. O to zadba chłodziarka do mleka.

Prawdziwi wielbiciele kawy są gotowi wydać niemałe pieniądze, aby ich ulubiony napój smakował idealnie. Amatorów kawy z mlekiem czeka jednak większy wydatek niż zwolenników czarnego espresso. Oczywiście dobry ekspres i aromatyczna kawa to podstawa, ale trzeba jeszcze zainwestować w dobry spieniacz do mleka –. jeśli ekspres go nie posiada. Nawet jednak najlepszy sprzęt potrafi zawieść, jeśli mleko nie będzie przechowywane w odpowiedniej temperaturze. Zbyt ciepłe mleko nie pieni się i nie smakuje dobrze, poza tym może się najzwyczajniej w świecie zepsuć. Jeśli nie ma w pobliżu lodówki, można pomyśleć o zakupie chłodziarki do mleka.

Produkt firmy Jura, Cool Control 0.6. to niewielki gadżet, który schłodzi mleko do odpowiedniej temperatury. Chłodziarka wykorzystuje efekt Peltiera, co oznacza, że jest w stanie schłodzić mleko do temperatury o 25° niższej niż temperatura otoczenia. Po schłodzeniu do temperatury 4°C urządzenie utrzymuje chłodzenie na optymalnym poziomie - przeciwdziała to przypadkowemu zamarznięciu mleka, pozwala również oszczędzić energię. Cool Control 0.6 przyda się przede wszystkim użytkownikom innych urządzeń marki Jura, z którymi współgra. Bezprzewodowo komunikuje się z ekspresem do kawy i za pośrednictwem jego wyświetlacza informuje osobę obsługującą ekspres o niewystarczającej ilości mleka służącego do przygotowania następnej mlecznej kawy. Zbiornik chłodziarki ma pojemność jednego litra, więc raz napełnione rządzenie będzie nam służyć przez cały dzień. Wykonano go ze stali nierdzewnej.

Cena: ok. 630 zł

Anna Paczuska

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)