Chłodziarka do małej kuchni od MPM

Chłodziarka do małej kuchni od MPM

Chłodziarka do małej kuchni od MPM
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
07.03.2014 14:27

Osoby, które urządzają kuchnie o małej powierzchni przede wszystkim borykają się z problemem, jak na niewielkiej przestrzeni zmieścić wszystkie potrzebne urządzenia i meble. Cenne metry kwadratowe pomoże zaoszczędzić nowa chłodziarka z zamrażalnikiem dolnym 160-KB-21 firmy MPM. Została ona zaprojektowana tak, aby przy niewielkich gabarytach umożliwić przechowywanie i mrożenie żywności, nawet dla 2-3 osobowej rodziny.

Urządzanie mieszkania to trudne zadanie, zwłaszcza jeśli jego powierzchnia jest nieduża. Meblując kilkumetrową kuchnię, często trzeba liczyć się z każdym centymetrem. W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem będzie nowa, węższa i płytsza (4. cm x 54 cm) od tradycyjnych urządzeń, chłodziarka MPM-160-KB-21 z dolnym zamrażalnikiem.

Nowy produkt firmy MPM, o pojemności 10. litrów pomieści jedzenie nawet dla trzech osób. Na czterech poziomych półkach można poukładać zapasy spożywcze na kilka dni. Przykładowo sery, wędliny, jogurty i dżemy najlepiej ustawić na najwyższej półce. Z kolei, warzywa i owoce zachowują świeżość na dłużej, jeżeli znajdą się w dolnym, wysuwanym pojemniku. Półki na drzwiach to miejsce, w którym bezpiecznie będą przechowywane butelki oraz drobne słoiki z sosami. Dodatkowo, urządzenie posiada ponad 50-cio litrowy zamrażalnik, który zamrozi zapasy mięsa, pieczywa czy gotowych dań.

Nowe urządzenie MPM-160-KB-2. posiada cechy pełnowymiarowej chłodziarki, zamknięte w mniejszych gabarytach. Dzięki temu, osoby posiadające małe mieszkania, nie muszą rezygnować na przykład z robienia większych zakupów oraz zamrażania zapasów.

Cena: 949 zł

Źródło: Materiały prasowe / JG, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)