CES - Creative prezentuje nowe "kamienie"

CES - Creative prezentuje nowe "kamienie"

CES - Creative prezentuje nowe "kamienie"
Źródło zdjęć: © Creative
07.01.2008 15:59, aktualizacja: 22.01.2008 22:49

Firma Creative przedstawiła dwa nowe odtwarzacze MP3 ZEN Stone
i ZEN Stone Plus. ZEN Stone będzie dostępny w wersjach o pojemności 1GB i 2GB; ZEN Stone Plus z ekranem, radiem FM, dyktafonem, zegarem /
stoperem i korektorem barwy będzie dostępny w wersjach o pojemności 2GB i 4GB.

Nowe odtwarzacze MP3 serii ZEN są prezentowane na odbywających się w tym tygodniu w Las Vegas targach Consumer Electronics Show (CES). Nowe wersje odtwarzaczy wyposażono dodatkowo w głośnik. Oprócz formatów MP3 i WMA, urządzenia obsługują pliki Audible, w których dostępne są dźwiękowe wersje książek. Ponadto, odtwarzacz ZEN Stone Plus obsługuje niechronione pliki AAC (w tym z iTunes Plus).

Nowe odtwarzacze ZEN Stone wyróżniają się zaokrąglonym i wyprofilowanym kształtem naturalnie pasującym do dłoni. Dostępne są w kilku atrakcyjnych kolorach: eleganckiej matowej czerni, granatowym, różowym i szampańskim. W zestawie znajduje się przezroczyste gumowe etui z klipsem. Można dokupić także sportowy pasek na ramię i kółko do kluczy z miniaturowym etui na odtwarzacz, które zamienia odtwarzacz w grający brelok do kluczy.

Odtwarzacze Creative ZEN Stone i ZEN Stone Plus z wbudowanymi głośnikami będą dostępne na rynku polskim pod koniec stycznia w cenach:
ZEN Stone 1 GB – 139 PLN
ZEN Stone 2 GB – 189 PLN
ZEN Stone Plus 2GB – 229 PLN
ZEN Stone Plus 4GB – 299 PLN

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)