CES 2015: Jedna pralka - dwa odrębne prania!

CES 2015: Jedna pralka - dwa odrębne prania!

13.01.2015 13:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeśli wydaje się wam, że nie można wymyślić pralki na nowo, to jesteście w błędzie. Koreański koncern LG podczas targów CES 2015 pokazał pralkę, która została wyposażona w dwa bębny. Dzięki temu za jednym razem możemy zrobić dwa odrębne prania.

Główny bęben przypomina znane dziś rozwiązania, natomiast dodatkowy bęben LG ukryło w podstawie pralki. Oba bębny są całkowicie niezależne od siebie co oznacza, że mogą one wykonywać odrębne programy prania w różnych temperaturach. Po co nam dwa bębny? LG tłumaczy to oszczędnością czasu i wygodą. Kiedy w głównym bębnie pierzemy mocno zabrudzone rzeczy z użyciem programu intensywnego, to w tym samym czasie dolny bęben może prać rzeczy delikatne w niskich temperaturach.

Obraz

Za takim rozwiązaniem przemawia też ekonomia. Mniejszy bęben to mniejsze zużycie energii elektrycznej, wody i detergentów, a zatem jeśli mamy do wyprania tylko kilka rzeczy, to właśnie mały bęben będzie lepszym rozwiązaniem. System Twin Wash to nie tylko dwa bębny. Pralką, czy też możen nawet pralkami można sterować za pomocą smartfona. Urządzenie możemy zdalnie włączyć i wyłączyć, zaprogramować, czy też sprawdzić ile pozostało czasu do końca cyklu prania. Co więcej, możemy do pralki wgrywać nowe programy prania pobrane z internetu.

Jak dla nas - jedna z najciekawszych premier na CES z kategorii AGD.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)