CES 2014: Nowe systemy audio od firmy Samsung

CES 2014: Nowe systemy audio od firmy Samsung

CES 2014: Nowe systemy audio od firmy Samsung
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
07.01.2014 16:00

Firma Samsung Electronics ogłosiła rozszerzenie oferty produktów audio, pozwalających na podniesienie jakości domowej rozrywki. Nowa seria flagowych produktów na rok 2014 opiera się o wprowadzony na rynek w 2013 roku bezprzewodowy system Samsung Shape Wireless Audio – Multiroom.

Firma Samsung Electronics ogłosiła rozszerzenie oferty produktów audio, pozwalających na podniesienie jakości domowej rozrywki.
Nowa seria flagowych produktów na rok 201. opiera się o wprowadzony na rynek w 2013 roku bezprzewodowy system Samsung Shape Wireless Audio – Multiroom, który zwiększa możliwości korzystania z wielu źródeł dźwięku, we wszystkich pokojach w domu.

System Samsung Shape Wireless Audio – Multiroom.

System Shape umożliwia słuchanie muzyki w dowolnym miejscu mieszkania i jednoczesne korzystanie z wielu źródeł dźwięku. Wielofunkcyjne głośniki można wykorzystać same bądź połączyć ze stacją centralną (Hub) i dodatkowymi głośnikami M7 albo nowymi M5 w celu stworzenia wielokanałowego systemu surround obejmującego wiele pokoi.

Za moc dźwięku w HT-H7730WM odpowiada wzmacniacz, który łączy cechy dwóch rodzajów sprzętu –. ciepło analogowych lamp elektronowych z wydajnością wzmocnienia cyfrowego. Audiofile na pewno docenią naturalne brzmienie, obejmujące całe słyszalne pasmo oraz niemal zupełnie pozbawione zniekształceń lub przycinania charakterystycznego dla gorszych wzmacniaczy cyfrowych.

Pionowe kolumny mieszczą nie tylko głośniki średnich i wysokich tonów, ale również głośniki, które można odchylić ku górze, tworząc tym samym kanał dźwiękowy do przekazywania wrażenia wysokości i sprawiając, że dźwięk surround staje się jeszcze bardziej realistyczny. W rezultacie HT-H7730WM osiąga pełne możliwości zestawu 7.1 przy wykorzystaniu jedynie sześciu głośników (2 kolumny pionowe, 2 bezprzewodowe satelity tylne, 1 głośnik centralny i 1 subwoofer).

Odtwarzacz Blu-ray dołączony do zestawu oferuje rozdzielczość dwukrotnie wyższą od standardowego 1080p i zapewnia realistyczny, pełen żywych kolorów obraz. Dzięki wbudowanemu procesorowi UHD Upscale Processor, czyli układowi konwertującemu obraz w tradycyjnym formacie telewizyjnym lub w high-definition do formatu Ultra High-Definition (rozdzielczości czterokrotnie większej niż 1080p) HT-H7730WM sprawia, że jego użytkownicy będą gotowi na nadejście sprzętu telewizyjnego nowej generacji.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)