CES 2014: Nowe kuchenne AGD firmy Samsung

CES 2014: Nowe kuchenne AGD firmy Samsung
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

16.01.2014 08:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Samsung we współpracy z najlepszymi kucharzami świata stworzyła sprzęt AGD, który przedstawiono na międzynarodowych targach CES 2014. W skład nowej linii wchodzą lodówka, elektryczna kuchenka oraz zmywarka do naczyń.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Lodówka dla profesjonalistów
Lodówka Samsung RH990. posiada metalową płytę chłodząca umieszczoną z tyłu głównej komory, co pomaga zachować odpowiednie warunki w całej lodówce. System potrójnego chłodzenia tworzony przez trzy oddzielne obiegi powietrza w chłodziarce i zamrażalniku, daje optymalną kontrolę wilgotności i zwiększa wydajność chłodzenia w każdej komorze. W lodówce Chef Collection zainstalowano również specjalne komory. Pierwsza z nich to Fridge-in-Freezer, służącą do przechowywania świeżej żywności, mrożenia domowych wyrobów lub chłodzenia napojów. Kolejna komora - Chef Pantry („spiżarnia szefa kuchni”) ma kontrolowaną temperaturę, co pozwala schłodzić takie produkty, jak ryby do temperatury -1°C, zapewniającej zachowanie jakości i świeżości. Chef Pan („miska szefa kuchni”), to lodówkowy pojemnik wielorazowego użytku, nadający się do mycia w zmywarce, który można wykorzystywać również do pieczenia w piekarniku. Łączna pojemność lodówki wynosi około 940 litrów, co odpowiada 33 torbom pełnym zakupów. Żadna inna lodówka nie
pomieści tyle jedzenia.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Kuchenka elektryczna
Kuchenka elektryczna o symbolu NE58H995. posiada systemem Flex Duo i umożliwia pieczenie jednocześnie dwóch potraw w różnych temperaturach i czasie. Samsung wyposażył tę kuchenkę mikrofalową także w czujnik przebiegu gotowania. Po wybraniu potrawy i wagi z menu, odpowiedni czas i temperatura przygotowania potrawy zostaną dobrane automatycznie. Kuchenka wyposażona jest również w filtr zabezpieczający przed wydostawaniem się dymu i zapachów podczas gotowania.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Zmywarka z systemem WaterWall
W najnowszej zmywarce do naczyń Samsung DW80H997. zastosowano technologię WaterWall, która opiera się na mechanizmie poruszającym się w linii prostej po dnie zmywarki. System ten wytwarza silną ścianę wody od krawędzi do krawędzi zmywarki, co przekłada się na dokładność mycia. Co więcej, funkcja Zone Booster pozwala stworzyć dwa obszary mycia. Mocno zabrudzone garnki i patelnie trafiają pod silny strumień wody o wysokiej temperaturze, podczas gdy talerze i szklanki myte są delikatniejszym strumieniem.

Domowa lodówka dla wymagających
Domowa lodówka RH22H9010SR jest wyposażona w szereg rozwiązań, które ułatwiają organizację żywności. Drzwi zawierają komorę ShowCase podzieloną na trzy części. Lodówka ma również wewnętrzną komorę InnerCase przeznaczoną do dłuższego przechowywania dużych, świeżych produktów. Osłona Metal Cooling umieszczona po wewnętrznej stronie frontowych drzwi zapobiega wydostawaniu się chłodnego powietrza i pomaga zachować optymalną temperaturę wewnątrz lodówki, dzięki czemu żywność pozostaje świeża nawet przy częstym otwieraniu drzwi.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)