CES 2013: Panasonic przedstawia serię odkurzaczy JetForce

CES 2013: Panasonic przedstawia serię odkurzaczy JetForce

CES 2013: Panasonic przedstawia serię odkurzaczy JetForce
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
15.01.2013 10:33

Trzy nowe modele mają łączyć w sobie lekkość konstrukcji z wydajnością JetForce.

Firma Panasonic zapowiedziała wprowadzenie do oferty nowej serii odkurzaczy JetForce. Kolekcja obejmuje trzy modele mają stanowić kompromis między lekką konstrukcją i wysoką wydajnością. Odkurzacze Panasonic MC-UL423. MC-UL425 i MC UL427 są wyposażone w technologię JetForce, w której stosowany jest specjalny zbiornik na brud w kształcie klepsydry. Producent zapewnia, że dzięki temu w modelach JetForce nie występują straty siły ssania.
Trzy nowe odkurzacze Panasonic JetForce mają konstrukcję w kształcie klepsydry. Różnica ciśnień w środkowej i dolnej części zbiornika powoduje opadanie większych odpadków na dno, dzięki czemu nie przylegają do filtra. W większości odkurzaczy bez tej konstrukcji brud może łatwiej zatykać filtr. Zmniejsza to siłę ssania i wymaga częstszego czyszczenia filtra.

Oprócz klepsydrowej konstrukcji odkurzacze Panasonic JetForce wyróżniają się dziewięcioma cylindrami do multicyklonowej separacji kurzu. Rozwiązanie to ułatwia także oczyszczanie powietrza wylotowego. Jeden główny cylinder służy do separacji dużych cząstek, a osiem mniejszych umożliwia separację drobnego kurzu.

Z myślą o właścicielach domowych zwierząt dodano do odkurzaczy Panasonic JetForce szczotkę Air Turbine. Końcówka ta nadaje się do usuwania sierści z mebli i dywanów. Odkurzacz Panasonic JetForce zawiera także filtr HEPA Media Filter, który ma przechwytywać drobne cząsteczki, takie jak alergeny, czynniki drażniące i inne zanieczyszczenia.

Panasonic JetForce MC-UL42. różni się od modeli MC-UL425 i MC-UL423 nie tylko kolorystyką. Wyłącznik rolki czyszczącej i miękkie kółka umożliwiają stosowanie go na różnych typach podłoża, w tym do samego odkurzania podłóg drewnianych i terakoty. Modele MC-UL427 i MC-UL425 zawierają zwijacz kabla o długości 7,3 m, a MC-UL423 ma uchwyty do owijania kabla o długości 7,6 m.

Każdy z modeli waży mniej niż 7 kg. Wszystkie trzy odkurzacze Panasonic JetForce będą dostępne od kwietnia 2013 roku. MC-UL427 będzie dostępny w kolorze fioletowo-czarnym po sugerowanej cenie detalicznej 149,99 USD, niebiesko-czarny MC-UL425 po 129,99 USD, a pomarańczowo-czarny MC-UL423 po 119,99 USD.

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)