CES 2013: Nowe produkty kosmetyczne Panasonic

CES 2013: Nowe produkty kosmetyczne Panasonic

CES 2013: Nowe produkty kosmetyczne Panasonic
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
15.01.2013 10:32

Na targach CES 2013 w Las Vegas firma Panasonic przedstawiła urządzenie do usuwania żelowego lakieru do paznokci oraz ogłosiła rozszerzenie oferty produktów kosmetycznych, która będzie teraz obejmować przyrządy do pielęgnacji skóry i włosów.

Nowe produkty firmy Panasonic do pielęgnacji włosów - suszarka i prostownica - opracowano z zastosowaniem technologii nanoe, która umożliwia nawilżanie włosów podczas stylizacji i zapobiega wysuszaniu. Suszarka do włosów EH-NA3. jest wyposażona w końcówkę Quick-dry Air Outlet, która wytwarza jednocześnie silne i słabsze strumienie powietrza, dzięki czemu włosy suszą się szybko i równomiernie. Prostownica EH-HS94 łatwo podkręca i prostuje włosy, a technologia nanoe pomaga zapobiegać uszkodzeniom termicznym.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Innym prezentowanym produktem jest nowe urządzenie Panasonic EH-SA3. do parowej kąpieli twarzy z jonizacją, które zostanie wprowadzone do oferty w dalszej części tego roku. Umożliwia bardzo głębokie oczyszczanie porów, podczas którego nanocząsteczki pary nawilżają suchą i rewitalizując cerę.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Urządzenie do usuwania żelowego lakieru do paznokci ES-WC3. stanowi kolejny dodatek do już teraz popularnej linii niedawno wprowadzonych, kompaktowych produktów kosmetycznych, do której należą precyzyjna golarka do ciała, precyzyjny trymer do usuwania włosów z twarzy, podgrzewana zalotka i niewielka, bateryjna szczoteczka do zębów.

Obraz
© Panasonic ES-WC30 (fot. Materiały prasowe)

Żelowe lakiery do paznokci stają się coraz bardziej popularne, a usunąć je można było dotychczas na dwa sposoby: podczas wizyty w salonie lub w domu, co jednak bywa uciążliwe. Urządzenie Panasonic ES-WC3. usuwa żelowy lakier do paznokci szybko i bezboleśnie, pozwalając na pielęgnację paznokci w domu. Urządzenie jest zasilane z baterii i dostarczane z końcówką Gel Sanding, która służy do polerowania paznokci żelowych i sprawia, że zmywacz do lakieru może dostać się głębiej. Po nałożeniu zmywacza do paznokci i zmiękczeniu żelu ten ostatni można usunąć przy użyciu elementu do usuwania dekoracji oraz końcówki do skórek, która delikatnie zdejmuje lakier żelowy z paznokci.

Oprócz usuwania żelowego lakieru do paznokci urządzenie Panasonic ES-WC3. może służyć do stosowania kuracji na paznokcie dostępnych zwykle tylko w salonach kosmetycznych. Paznokcie można kształtować przy użyciu końcówki, która zaokrągla paznokieć pod kątem 45 stopni, co zapobiega ich rozdwajaniu. Dodatkowo element do zdejmowania dekoracji i końcówka do skórek zostały zaprojektowane tak, aby dopasowywały się do krzywizny paznokcia i lekko odpychały skórkę ku podstawie. Urządzenie Panasonic ES-WC30 do usuwania żelowego lakieru do paznokci jest niewielki, więc zmieści się w kosmetyczce lub torebce i będzie można z niego skorzystać również poza domem.

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)