CES 2013: Nowa seria śniadaniowa Panasonic

CES 2013: Nowa seria śniadaniowa Panasonic

CES 2013: Nowa seria śniadaniowa Panasonic
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
16.01.2013 11:19

Firma Panasonic zaprezentowała kolekcję śniadaniową Panasonic Breakfast Collection. W jej skład wchodzą małe urządzenia kuchenne, w tym toster, ekspres do kawy i czajnik.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

W konstrukcji tostera Panasonic NT-ZP1 użyto przejrzystego szkła i stali nierdzewnej. Na szklanej, przedniej części tostera niebieskie diody LED wyświetlają wskaźniki z siedmioma poziomami zarumienienia, grzania i rozmrażania, a elementy sterujące pozwalają na wybór pozycji menu. Toster posiada szerokie szczeliny na chleb lub bajgle oraz wbudowany ruszt do podgrzewania, który nadaje się do utrzymywania ciepła bułek i rogalików. Siedem poziomów zrumienienia pozwala użytkownikom dostosować efekt końcowy, a funkcja odgrzewania i rozmrażania umożliwia tostowanie zamrożonej żywności i resztek.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Ekspres do kawy Panasonic NC-ZF1 ma wyraźny sześcienny kształt oraz wykończenie ze stali nierdzewnej i szkła. Daje możliwość zmiany intensywności kawy przy użyciu funkcji Aroma Selector, która reguluje dopływ wody do naczynia, w związku z czym kawa jest mocniejsza lub słabsza. Dzbanek z podwójnymi ściankami ze stali nierdzewnej mieszczący 8 filiżanek kawy sprawi, że kawa dłużej będzie ciepła i świeża. Ekspres do kawy firmy Panasonic wyposażono we wskaźnik poziomu wody na zewnętrznej części obudowy, przejrzystą niebieską diodę LED wskazującą stan zasilania i filtr bez elementów papierowych.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Czajnik Panasonic NC-ZK1 mieści 1,4 l wody, a do wykończenia użyto wysokiej jakości stali nierdzewnej zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Otwierana górna część, podobnie jak ergonomiczny uchwyt i dziubek, ułatwia napełnianie bez rozlewania. Czajnik Panasonic jest też wyposażony w filtr, który można przepłukiwać wodą. Dzięki niemu cząstki osadu nie dostają się do wody pitnej. Do cech przyjaznych dla rodziny należą chłodna obudowa i funkcja automatycznego wyłączania.

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)