Centertel gotowy dać ekstra budżet na "białe plamy"

Centertel gotowy dać ekstra budżet na "białe plamy"

Centertel gotowy dać ekstra budżet na "białe plamy"
Źródło zdjęć: © UKE
01.02.2011 00:54, aktualizacja: 01.02.2011 09:12

Skończyła się kolejna tura rozmów operatorów komórkowych z UKE na temat planowanych inwestycji w "białych plamach" w zamian za wyhamowanie spadku stawek MTR. Centertel zaoferował ekstra 30% kwoty inwestycji w "białe plamy" 3G wzdłuż szlaków komunikacyjnych, bez oczekiwań związanych z innym traktowaniem czy harmonogramem spadku MTR-ów

Skończyła się kolejna tura rozmów operatorów komórkowych z UKE na temat planowanych inwestycji w "białych plamach" w zamian za wyhamowanie spadku stawek MTR. Centertel zaoferował ekstra 30% kwoty inwestycji w "białe plamy" 3G wzdłuż szlaków komunikacyjnych, bez oczekiwań związanych z innym traktowaniem czy harmonogramem spadku MTR-ów (cen za zakańczanie połączeń w sieci komórkowej).

Przedstawiciele Polkomtela zawnioskowali, aby informacja ta nie była przedmiotem jakiegokolwiek "marketingu" ze strony UKE oraz, że ewentualne jej rozpowszechnianie ze strony Urzędu będzie miało realne walory dodatniej wartości marketingowej, na co Polkomtel nie może się zgodzić.

Prezes UKE uważa, że musi być zagwarantowana przejrzystość wszystkich działań UKE w rozmowach z operatorami komórkowymi i trudno sobie wyobrazić, że jakieś inwestycje, o które zwracał się Prezes UKE i podawał ten fakt do publicznej wiadomości, są przedmiotem rozmów nieujawnionych publicznie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)