Cenega Poland wspiera UNICEF

Cenega Poland wspiera UNICEF

Cenega Poland wspiera UNICEF
26.11.2008 18:33, aktualizacja: 27.11.2008 08:20

Firma Cenega Poland, znany dystrybutor gier, zdecydowała się udzielić wsparcia kampanii "Szkoły dla Afryki", prowadzonej przez UNICEF Polska. Dzięki tej decyzji, gracze kupując wskazane gry z oferty firmy przyczynią się do gromadzenia funduszy przeznaczonych między innymi na budowę i remont szkół w Afryce.

"Szkoła dla Afryki" to kampania edukacyjna prowadzona od 2004 roku przez UNICEF Polska. Jej celem jest dotarcie z pomocą do afrykańskich dzieci, które przez kryzys humanitarny i powszechne ubóstwo nie mają dostępu do edukacji. W ramach projektu UNICEF pozyskuje fundusze na budowę nowych i remont istniejących szkół, buduje sanitariaty oraz dostarcza wodę pitną. Przekazuje także dzieciom przybory szkolne oraz dostarcza materiały edukacyjne zarówno dla nauczycieli, jak i dla uczniów.

Dzięki inicjatywie Cenega Poland do końca grudnia bieżącego roku sprzedaż każdej gry ze wskazanej przez firmę listy zaowocuje przekazaniem 1 zł na rzecz wspomnianego projektu. Specjalne stojaki świąteczne znajdą się w wybranych sieciach sklepów. Gry objęte akcją będzie można również nabyć w firmowym sklepie internetowym - http://sklep.cenega.pl.

Listę gier objętych akcją oraz dodatkowe informacje na ich temat można znaleźć na stronie firmy Cenega Poland - http://www.cenega.pl/?id=6367.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)