CeBIT 2009: platforma programowa dla niedrogich zestawów nawigacyjnych

CeBIT 2009: platforma programowa dla niedrogich zestawów nawigacyjnych

CeBIT 2009: platforma programowa dla niedrogich zestawów nawigacyjnych
Źródło zdjęć: © IDG.pl
09.03.2009 15:46, aktualizacja: 09.03.2009 16:09

Węgierska firma NNG Global Services zaprezentowała podczas targów CeBIT swoją platformę nawigacyjną iGo Amigo, wyróżniającą się łatwością obsługi, przejrzystymi trójwymiarowymi grafikami i rozmaitymi funkcjami dodatkowymi. Oprogramowanie jest przeznaczone dla producentów OEM i powinno znaleźć zastosowanie przede wszystkim w urządzeniach kosztujących poniżej 150 euro. Oprogramowanie tworzone przez NNG Global Services można znaleźć między innymi w gadżetach Asusa. Oprócz tego wielu użytkowników programów nawigacyjnych dla telefonów komórkowych używa aplikacji iGo My Way.

Obraz
© Proponowane przez Węgrów oprogramowanie wyróżnia się przede wszystkim łatwością obsługi i ma być stosowane w tanich urządzeniach nawigacyjnych (fot. heise-online.pl)

Zastosowane w menu symbole są zrozumiałe i łatwe w interpretacji, dzięki czemu początkujący użytkownicy nie powinni mieć problemów z obsługą aplikacji. We współpracy z producentem gier – firmą PDAmill – NNG Global Systems oferuje możliwość uruchomienia do 15 gier w swoim środowisku nawigacyjnym. Wybór takich aplikacji należy do konkretnego producenta OEM. Za pośrednictwem serwisu Naviextras.com użytkownicy rozszerzą aplikację o użyteczne dodatki, takie jak aktualizacje map i wtyczki dla usługi Points of Interest (POI). iGo Amigo obsługuje wyświetlacze od 3,5 do 5 cali i po raz pierwszy zostanie zastosowany w urządzeniu włoskiego producenta Tele System, które ma być sprzedawany od kwietnia.

wydanie internetowe www.heise-online.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (27)