Cata Can Roca - luksusowa linia AGD

Cata Can Roca - luksusowa linia AGD
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

21.09.2012 10:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Limitowana seria urządzeń powstała w wyniku współpracy firmy Cata z braćmi Roca. W jej skład wchodzą nowoczesne i designerskie piekarniki, okapy oraz płyty indukcyjne.

Tak jak w przypadku większości limitowanych serii urządzeń sygnowanych nazwiskami znanych osób, tak i produkty marki Cata Can Roca charakteryzują się ładnym designem i wysoką ceną –. dlatego przeznaczone są dla osób, które stać, by nie oszczędzać na żadnym aspekcie aranżacji kuchni. Trzeba jednak przyznać, że w przypadku AGD Cata Can Roca klient płaci nie tylko za markę i wygląd, ale także za niezłe parametry i nowoczesną technologię.

W skład serii wchodzą dwie płyty indukcyjne, dwa okapy i dwa piekarniki. Wszystkie sprzęty zaprojektowano tak, aby do siebie pasowały –. najlepiej więc wyglądają w komplecie. Płyty indukcyjne to Giga i IGR 603 B. Każda z nich ma szerokość 59 cm i oferuje dziewięć poziomów regulacji mocy, dzięki czemu łatwo można dostosować temperaturę do wymogów konkretnego dania. Model Giga daje możliwość gotowania na czerech niezależnych polach lub na podwójnym polu i dwóch niezależnych strefach, przy czym wszystkie można aktywować jedną kontrolką. Dodatkowo funkcja Booster dla wszystkich czterech pól pozwala na natychmiastowe zwiększenie mocy grzania. Model IGR 603 B ma trzy strefy grzewcze (dwie z funkcją Booster) o zróżnicowanej mocy i wielkości. Płyty z serii Can Roca sterowane są dotykowo za pomocą slidera.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Piekarniki to HGR 2. Piro o pojemności 65 l i HGR 9S o pojemności 59 l. Mają szerokość 60 cm. Model HGR 20 Piro ma termostat z zakresem 50–250°C, a na cyfrowym wskaźniku pojawia się informacja o wysokości wybranej przez użytkownika temperatury. Piekarniki zostały wyposażone w funkcję czyszczenia pirolitycznego w temperaturze 500 °C. Okapy to GRV 900 BK i GRH 900 BK. Urządzenia charakteryzują się bardzo cichą pracą, gdyż poziom hałasu na najniższym biegu wynosi 33 dB(A), zaś na najwyższym – 59,5 dB(A). Okapy mają szerokość 90 cm. Wyposażono je między innymi w bezszczotkowy silnik i oświetlenie LED z regulacją jasności.

Anna Paczuska

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)