Cat B25 - kolejny telefon twardziel

Cat B25 - kolejny telefon twardziel26.05.2014 15:24
Cat B25 - kolejny telefon twardziel
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Caterpillar wprowadza na polski rynek kolejnego przedstawiciela rodziny pancernych telefonów. Model Cat B25 został zaprojektowany z myślą o pracy w najbardziej ekstremalnych warunkach. Telefon wyposażono w funkcję obsługi dwóch kart SIM oraz baterię, umożliwiającą 9,5 godziny nieprzerwanego rozmawiania oraz do 13 dni pracy w trybie czuwania.

Cat B2. został zaprojektowany z myślą o użytkownikach oczekujących od telefonu niezawodności i ekstremalnej wytrzymałości. Telefon posiada certyfikat IP67, potwierdzający jego całkowitą pyłoszczelność oraz wodoszczelność. Urządzenie może wytrzymać półgodziny w zanurzeniu do jednego metra głębokości, jest także wstrząsoodporny oraz niewrażliwy na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki anodyzowanej obudowie telefon bez szwanku przetrwa upadek z wysokości 1,8 metra. Telefon może także funkcjonować bez żadnych zakłóceń w temperaturze od -5 do 50 °C.

Dzięki funkcji Dual Sim Cat B2. może służyć jednocześnie jako telefon prywatny i służbowy, bez ryzyka utraty kontaktu nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Urządzenie zostało wyposażone w latarkę LED, aparat 2 MP oraz radio FM. Możliwe jest rozszerzenie pamięci telefonu o 8GB za pomocą karty micro SD. Na tym kończą się właściwie możliwości telefonu. Nie znajdziemy tutaj dodatkowych aplikacji, czy też choćby minimalnych udogodnień znanych ze smartfonów. Kiedy jednak planujemy górską wycieczkę, albo wyprawę rowerową to czasem lepiej zabrać ze sobą taki telefon, niż drogiego smartfona.

Cena: 380 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)