Casio G-Shock - prawie jak smartwatch

Casio G‑Shock - prawie jak smartwatch

Casio G-Shock - prawie jak smartwatch
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
30.10.2013 13:58, aktualizacja: 30.10.2013 14:47

Casio zaprezentowało najnowszy produkt pochodzący z linii G-Shock, który łączy w sobie wytrzymałość na wstrząsy i uderzenia z technologią komunikacji bezprzewodowej Bluetooth v4.0.

Nowy G-Shock został wyposażony w systemy alarmowe pozwalające na kontrolę aktywności telefonu. Po dokonaniu synchronizacji z iPhonem 4S, iPhonem 5 lub Samsungiem Galaxy S4. zegarek automatycznie pobierze godzinę oraz datę odpowiednią do lokalizacji, w której się znajdujemy.

Dzięki wykorzystanej technologii low energy Bluetooth v4.0. kiedy dostaniemy wiadomość SMS bądź e-mail, zegarek powiadomi nas o tym za pomocą alarmu wibracyjnego, wyświetlając na tarczy odpowiednią ikonę.

Dzięki połączeniu w sieci bliskiego zasięgu, telefon poinformuje nas sygnałem dźwiękowym, kiedy zostawimy go w kawiarni, na spotkaniu czy w biurze. W bardzo prosty i szybki sposób, wykorzystując przycisk przywołania, odnajdziemy nasz telefon, który zacznie dzwonić określając tym samym swoje położenie.

Specjalny system Shock Resistant, wysokiej jakości tworzywo sztuczne, mineralne szkiełko i wodoodporność do 2. atmosfer (200 metrów) powodują, iż jest to produkt niemal niezniszczalny.
Cena: w zależności od modelu *990 zł lub 888 zł. *

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (29)