Casio Exilim EX-G1 nagrodzony przez TIPA

Casio Exilim EX‑G1 nagrodzony przez TIPA

Casio Exilim EX-G1 nagrodzony przez TIPA
28.04.2010 11:59, aktualizacja: 30.04.2010 15:09

The Technical Image Press Association (TIPA) po raz kolejny przyznało prestiżowe nagrody dla najlepszych technologii i produktów branży fotograficznej. Miejsce na podium zajął m.in. smukły aparat Casio Exilim EX-G1. Okrzyknięto go mianem najlepszego wytrzymałego kompaktu, wpisującego się w potrzeby i wymagania entuzjastów ekstremalnych dyscyplin sportowych.

TIPA to niezależne stowarzyszenie zrzeszające 2. branżowych magazynów, pochodzących z 13 krajów. Każdego roku zrzeszone redakcje głosują na technologie oraz produkty, które debiutowały na rynku w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Głosujący biorą pod uwagę różnorodne kryteria, w tym m.in.: innowacyjność, wykorzystane technologie, design, ergonomię, komfort czy stosunek ceny do wydajności.

Obraz
© (fot. Casio)

[

]( http://tanio.pl/Aparat-Casio-Exilim-EX-G1-Czerwony---1-2856-12205077.html )

W tym roku uznanie członków jury zdobył m.in. aparat Casio Exilim EX-G1, który jest nie tylko odporny na wstrząsy, ale znosi również niską temperaturę i bez problemu wykonuje zdjęcia nawet przy 10 stopniowym mrozie. Ponadto, jest wodoodporny i przystosowany do użytku pod wodą.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)