Carrefour Mova - 29 gr za minutę do wszystkich sieci

Carrefour Mova - 29 gr za minutę do wszystkich sieci
Źródło zdjęć: © Carrefour

31.10.2008 16:20, aktual.: 03.11.2008 09:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W Carrefour Mova dostępna jest usługa Wybrane Numery - 29 gr za minutę do 3 osób, które mają telefony w dowolnej polskiej sieci komórkowej lub stacjonarnej.

W Carrefour Mova dostępna jest usługa Wybrane Numery - 29 gr za minutę do 3 osób, które mają telefony w dowolnej polskiej sieci komórkowej lub stacjonarnej.

Usługa kosztuje 5 zł miesięcznie, opłata pobierana jest w chwili aktywacji pierwszego numeru.

_ Wybrane numery _ wprowadzamy za pomocą specjalnego kodu: _ 301X*dziewięciocyfrowy numer telefonu# _, a następnie zatwierdzamy zieloną słuchawką. "X" w kodzie oznacza cyfry od 1 do 3, będące pozycjami na liście wybranych numerów.

W każdej chwili można sprawdzić listę wybranych numerów wybierając kod _ 3010# _, możliwe jest także zmienienie każdego z numerów na liście, jednokrotnie w ciągu miesiąca. Aby to uczynić należy najpierw wykasować niechciany numer wybierając kod _ 301X# _, gdzie X oznacza numer pozycji, z której chcemy wykasować numer. A następnie na wolnej pozycji wprowadzić nowy numer, wybierając kod _ 301X*dziewięciocyfrowy numer# _.

Zmiana numerów na liście nie podlega dodatkowej opłacie. Jedyny koszt związany z usługą to 5-złotowa miesięczna opłata abonamentowa.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)